Masaż ajurwedyjski – Wrocław (Żerniki Wrocławskie k. Wrocławia)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Typ zabiegu

Kizhi

Lokalizacja

IMC Centrum Zdrowia, ul. Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny ubiór.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać ważny voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż ajurwedyjski – Wrocław (Żerniki Wrocławskie k. Wrocławia)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Masaż ajurwedyjski w IMC Centrum Zdrowia w Żernikach Wrocławskich, koło Wrocławia. Do wyboru jeden z trzech typów zabiegu: Kizhi, Kshiradhara  lub Ajurwedyjski relaks. Czas trwania różni się od wybranego zabiegu.

Komu podarować masaż ajurwedyjski?

  • Mężczyźnie, który chętnie korzysta z usług salonów masażu

  • Siostrze lubiącej intensywne masaże

  • Każdemu, kto potrzebuje odpoczynku i chwili na regenerację

Masaż ajurwedyjski

Masaż ajurwedyjski to lecznicza i pielęgnacyjna terapia zarówno dla ciała, jak i ducha. Odpowiedni dotyk umożliwia odblokowanie kanałów energetycznych w organizmie, usprawnia przepływ krwi, rozluźnia spięte mięśnie oraz pozwala odnaleźć spokój i harmonię. Do wyboru jeden z trzech typów zabiegu: Kizhi, Kshiradhara lub Ajurwedyjski relaks. 

  • Kizhi to jedna z najbardziej znanych terapii ajurwedyjskich, która polega na użyciu ciepłego okładu z ziół, proszków ziołowych, ryżu lub piasku oraz masażu ciała. Masowane jest całe ciało lub określone jego części. Zabieg wzmacnia, oczyszcza lub odmładza ciało, umysł i duszę. Trwa ok. 60 minut.

  • Kshiradhara to zabieg ajurwedyjski polegający na polewaniu czoła lub całego ciała i czoła ciepłym mlekiem gotowanym z mieszanką ziół indywidualnie dobranych do stanu zdrowia i dolegliwości. Ma chłodzący wpływ na ciało i jest zalecana podczas upałów lub w okolicznościach, które wymagają relaksujących lub chłodzących efektów. Trwa ok. 150 minut.

  • Ajurwedyjski relaks to połączenie ajurwedyjskiego masażu relaksacyjnego z rytuałem Shirodara. Rytuał polega na polewaniu czoła  i okolic tzw. trzeciego oka oraz nasady włosów strumieniem ciepłego płynu, najczęściej ziołowego olejku. Na koniec przewidziany jest posiłek Ajurwedyjski. Ajurwedyjski relaks trwa 120 minut.

IMC Centrum Zdrowia

IMC Centrum Zdrowia to miejsce, w którym wysoko wykwalifikowana kadra skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia klientów. Dąży ono do stanu wewnętrznej równowagi i głębokiej relaksacji, aby móc cieszyć się lepszym zdrowiem. Centrum bazuje na wiedzy i standardach z przodujących światowych ośrodków, w tym The Andrew Weil Center for Integrative Medicine, The Stanford Center for Integrative Medicine, Mayo Clinic Integrative Medicine and Health oraz UCSF Center for Integrative Health, które skupiają się na skutecznym i długofalowym rozwiązaniu problemów zdrowotnych z wykorzystaniem edukacji i modyfikacji stylu życia. W ofercie IMC Centrum Zdrowia znajdują się m.in. masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stanowi świetną okazję, by poznać działanie ajurwedy

  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskiej osoby

  • Masaż ajurwedyjski pozwala osiągnąć pełnię odprężenia

Realizacja

Cena: 380 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto