Lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim – Łeba

(1)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Atrakcja obejmuje 10 minut teorii i 10 minut praktyki na pracującym silniku (w tym szkolny lot po okręgu nad lotniskiem). W przypadku opcji dla 2 osób loty odbywają się pojedynczo.

Lokalizacja

ul. Łebska 51, Nowęcin, ok. 250 m za tablicą koniec Nowęcina zjazd w lewo na oznakowany parking jadąc z Łeby w kierunku Szczenurze, Sarbsk.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój osłaniający ciało oraz dopasowane obuwie sportowe z podeszwą w obrysie stopy.

Wymagania

Maksymalna waga pasażera to 100 kg, minimalny wiek to 5 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Warunkiem udziału w atrakcji jest zapoznanie się z regulaminem.

Informacje dodatkowe

Usługa realizowana od 05.07.2022 do 25.08.2022 wyłacznie Łeba. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Opinie (1)

2020-04-21

To naprawdę dla mnie Prezent Marzeń, który dostałem od z Firmy za najlepszy wynik sprzedaży. Piękne widoki, bezpośredni kontakt z maszyną - coś niesamowitego, na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci :)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim – Łeba

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim dla 1 lub 2 osób (w zależności od wybranej opcji). Przebieg atrakcji obejmuje ok. 10 minutowe szkolenie teoretyczne oraz ok. 10 minutową część praktyczną na włączonym silniku, w tym lot po okręgu nad lądowiskiem Łeba-Nowęcin.

Komu podarować lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim?

  • osobie aktywnej, która lubi wyzwania i podniebne przygody
  • osobom, które wybierają się na wakacje do Łeby i szukają ciekawych atrakcji
  • każdemu, kto zawsze chciał przelecieć się samolotem ultralekkim

Lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim w Łebie

Lot zapoznawczo-widokowy samolotem ultralekkim w Łebie to doskonały pomysł na prezent lub urozmaicenie nadmorskich wakacji. Przebieg atrakcja obejmuje część teoretyczną, w czasie której uczestnik przejdzie szkolenie w zakresie bezpieczeństwa działania, oraz część praktyczną na pracującym silniku, w skład której wchodzi lot po okręgu nad lądowiskiem Łeba-Nowęcin. Samolot ultralekki może zabrać tylko jednego pasażera, z tego względu w przypadku opcji lotu dla dwóch osób, część praktyczna realizowana jest oddzielnie, a loty dla każdej z osób odbywają są pojedynczo, jeden po drugim.

Opcje dodatkowo płatne na miejscu realizacji

W porozumieniu z Wykonawcą istnieje możliwość wyboru konkretnego zadania bądź dokupienia dodatkowego czasu lotu - (do 3h) oraz opcji "foto". Informacje w tym zakresie znajdują się na profilu Wykonawcy - "Moto-Lot DG - loty zapoznawcze" dostępnym w portalu Facebook.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala przekonać się jak wygląda lot samolotem ultralekkim
  • stwarza okazję by ciekawie spędzić czas i przeżyć ekscytującą przygodę
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent na: