Lot widokowy samolotem dla dwojga we Wrocławiu

3541

Przed Wami lot widokowy, podczas którego zobaczycie jak wyglądają krajobrazy okolic Wrocławia z pokładu samolotu. Na lądowisku Golędzinów rozpoczniecie swoją podniebną przygodę, poprzedzoną zapoznaniem się z wyposażeniem samolotu oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Teoretyczne szkolenie wstępne będzie obejmowało również podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Po zdobyciu tej wiedzy wsiądziecie kolejno na pokład samolotu i spędzicie po 10 minut w powietrzu. Podczas lotu będziecie mogli zaobserwować jak z wysokości wyglądają ruiny średniowiecznego zamku w Urazie. Polecicie również nad Zalew Odrzański w Prężycach. Przyjrzycie się też czynnościom wykonywanym podczas lotu, ponieważ pilot będzie na bieżąco komentował wskazania przyrządów i reakcje samolotu na ruchy sterów. Możecie również mieć wpływ na trasę przelotu i skonsultować ją wraz z pilotem przed startem. Lot widokowy samolotem we Wrocławiu to wspaniały prezent dla bliskiej osoby, wspomnienia na długo pozostaną w pamięci.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 9 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Golędzinów położone 10 km od granic Wrocławia

 • Czas trwania

  10 minut w powietrzu dla każdej z obdarowanych osób. Loty odbywają się jeden po drugim.

 • Pogoda

  Realizowany jest głównie od marca do października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Można zabrać ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wymagania

  Minimalny wiek 16 lat - osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców. Maks. waga 100 kg, wzrost 195 cm.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą zapoznawczego szkolenia obejmującego podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Zapoznawcze szkolenie połączone jest z lotem samolotem Tecnam P92 Echo.

#Krzysztof

Widok nie do opisania, emocje również! Narzeczona zachwycona, z głową w chmurach ;) POLECAM

#Kamil

Witam, czy przed lotem jest ważenie ? 105kg 10cm wejdzie :)?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, Maksymalna waga uczestnika to 100 kg, wzrost 195 cm. Oczywiście nie ma ważenia przed realizacją, natomiast zdajemy się na uczciwość uczestników. Należy oczywiście poinformować o tym nasz dział rezerwacji w trakcie umawiania daty, gdyż poinformujemy o tym pilota - prawdopodobnie zatankuje on mniej paliwa, aby odciążyć samolot. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Damian

Dzień dobry. Jest możliwość, aby dwie osoby razem mogły polecieć, a nie najpierw jedna, potem druga ? Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Proponuje w tej lokalizacji lot dla dwojga https://prezentmarzen.com/lot-awionetka-dla-dwojga-wroclaw.html . Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product