Lot wiatrakowcem – Warszawa

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Lądowisko Wilga, Ostrybór (ok. 50 km od centrum Warszawy)

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki atmosferyczne (silne opady deszczu, śniegu, mgła) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z płyty lotniska.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz udziału pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Maksymalny wzrost: 200 cm, maksymalna waga do 120 kg.

Informacje dodatkowe

Prezent dostępny dla osób od 10 roku życia. Osoby poniżej 18 lat mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Opinie (5)

2021-04-11

Myślałem że latałem już wszystkim, ale moje dzieci zaskoczyły mnie wiatrakowcem... bawiłem się przednio, oczywiście najlepsze widoki :)

2021-03-30

Brat mówił, że latał już wszystkimi możliwymi dziwactwami, a jednak udało się go zaskoczyć, bo pierwszy raz miał okazje polecieć wiatrakowcem! Prezent trafiony :)

2020-05-29

Dostałem ten lot na 30 urodziny. Byłem zachwycony. Sama realizacja bardzo profesjonalna. Zachwyciłem do tego stopnia, że już zapisałem się na kurs pilotażu na wiatrakowce :)

Dodaj Opinię

Lot wiatrakowcem – Warszawa

FAQ

27.06.2020

Dzień dobry, czy można kupić taki voucher dla dwojga?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry. Wiatrakowiec jest dwuosobowy, dlatego nie ma możliwości zakupu voucheru na lot dla dwojga. 

24.06.2020

Lot wiatrakowcem jest bezpieczny?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje i nie wpada w korkociąg. Za sterami maszyny zasiada licencjonowany pilot, z wieloletnim doświadczeniem i setkami odbytych lotów

15.06.2020

Czy lot wiatrakowcem jest 2 dla 2 pasażerów?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot wiatrakowcem w Warszawie przeznaczony jest dla jednej osoby. Osoby towarzyszące mogą obserwować lot .
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot zapoznawczy wiatrakowcem realizowany na terenie Lądowiska Wilga w miejscowości Ostrybór ok. 50 km od centrum Warszawy. W zależności od wybranej opcji lot trwa 15 lub 45 minut.

Komu podarować lot wiatrakowcem?

  • Miłośnikowi podniebnych przygód
  • Osobie pasjonującej się lotnictwem
  • Przyjacielowi z okolic Warszawy, jako oryginalny prezent urodzinowy

Lot wiatrakowcem

Lot wiatrakowcem w okolicach Warszawy to przygoda, która na długo zapisze się w pamięci. Start lotu odbywa się na terenie Lądowiska Wilga Ostrybór. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie zapoznawcze z osobą obdarowaną. Wyjaśni zasady bezpieczeństwa, opowie o maszynie, przedstawi przebieg lotu oraz trasę. Następnie obdarowany zasiądzie na miejscu pasażera, tuż za pilotem i odbędzie widokowy lot, który w zależności od wybranej opcji potrwa 15 lub 45 minut.

Wiatrakowiec

To ultralekka maszyna, którą steruje się podobnie jak samolot, wykonując skoordynowane ruchy drążkiem i orczykiem. Wiatrakowiec nie posiada silnika. Wyposażony jest w wirnik, który obraca się dzięki wykorzystaniu zjawiska autorotacji powstającego dzięki ruchowi postępowemu wiropłata względem powietrza, uzyskanego dzięki sile napędowej śmigła. Wiatrakowiec osiąga prędkość sięgającą nawet 150 km/h i unosi się do 1500 metrów.

Bezpieczeństwo

Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje i nie wpada w korkociąg. Za sterami maszyny zasiada licencjonowany pilot, z wieloletnim doświadczeniem i setkami odbytych lotów. Uczestnik przed lotem zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz sposobem komunikacji z pilotem.

Widoki

Lot 15-minutowy pozwala na podziwianie okolicy Lądowiska Wilga – Ostrybór. Lot 45-minutowy zazwyczaj odbywa się wzdłuż Wisły w kierunku Warszawy. Istnieje możliwość wykonania lotu w kierunku wskazanym przez uczestnika lotu, jednak czas trwania nie może przekroczyć czasu zamówionego lotu. O tym czy dany kierunek jest możliwy do realizacji decyduje wyłącznie instruktor.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do przeżycia czegoś niecodziennego
  • To możliwość podziwiania okolicy z nowej perspektywy
  • Jest spełnieniem marzeń każdego miłośnika lotnictwa

 

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  15 minut

Cena: 219 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto