Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga

(12)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga w wybranej lokalizacji. Każdy z uczestników wykonuje jeden, osobny lot. Na miejscu osoby obdarowane zostaną zapoznane z zasadami bezpieczeństwa oraz otrzymają kombinezon, kask ochronny oraz gogle.

Komu podarować lot w tunelu aerodynamicznym?

  • Znajomym, którzy prowadzą aktywny tryb życia

  • Osobom, które lubią podejmować nowe wyzwania

  • Miłośnikom atrakcji związanych z powietrzem

Tunel aerodynamiczny

Lot w aerotunelu to niezapomniana powietrzna przygoda. Duże szerokości oraz wysokości nawet do 11 m tub pozwalają na swobodne, a przede wszystkim bezpieczne wykonywanie lotów, a bardziej doświadczonym uczestnikom nawet na wykonywanie akrobacji. Powietrze generowane przez wentylator może osiągać prędkość nawet 300 km/h.  Nad całością realizacji atrakcji czuwają instruktorzy, którzy na bieżąco korygują ruch osoby w tunelu oraz dostosowują prędkość powietrza. W tunelu aerodynamicznym uczestnicy mają okazję do odczucia najbardziej pożądanego uczucia podczas skoku ze spadochronem, jakim jest swobodne spadanie. Ta cecha sprawia, że skydiving w aerotunelu jest doskonałym pomysłem na prezent dla osób przygotowujących się do skoku spadochronowego.  

Bezpieczeństwo

Aby lot w aerotunelu był jak najbardziej bezpieczny uczestniczy przed wykonaniem atrakcji przejdą szkolenie. Doświadczony instruktor opowie o poruszaniu się podczas lotu oraz komunikacji z osobą w tubie. Dodatkowo, w trakcie lotu w tubie znajdować się będzie instruktor, który na bieżąco będzie korygować ruch osób obdarowanych. Każdy z uczestników otrzymuje kombinezon, kask ochronny oraz gogle.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełniasz marzenia swoich bliskich

  • Umożliwiasz niezapomniane przeżycie lotu w aerotunelu

  • Wręczasz podarunek w postaci emocji i niezapomnianych wrażeń

Cena od: 579 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: