Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW – Mikołajki

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Lot odbywa się 50-100 kilometrów od Mikołajek. Jazdę KTM X-BOW można zrealizować na torach: Pszczółki, Poznań karting, Słomczyn, Modlin, Białystok, Ułęż, Jastrząb, Kraków, Łódź, Wrocław-Krzywa.

Więcej informacji

Pogoda

Loty realizowane są przez cały rok, przejazd KTM X-BOW odbywa się w okresie maj - październik. Pogoda może uniemożliwić wykonanie lotu, oraz przejazd po torze, wówczas ustalany jest inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana na miejsce realizacji może zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą obserwowały realizację z bezpiecznego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z płaską podeszwą.

Wymagania

Rezerwacja lotu: min. 60-dniowe wyprzedzenie. Rezerwacja jazdy: min. 14-dniowe wyprzedzenie. Wymagane jest prawo jazdy kat. B (lub jazda jako pasażer). Rezerwacja lotu i jazdy odbywa się oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia. Maksymalna waga: 110 kg. Minimalny wiek: 18 lat.

Informacje dodatkowe

Zmiana terminu przez uczestnika możliwa najpóźniej na 7 dni przed realizacją. Lot może się nie odbyć z powodu ograniczenia kontroli ruchu lotniczego, ustalany jest inny termin. W przypadku braku dostępności wybranego samolotu zastrzegamy sobie prawo do zmiany na wiatrakowiec lub śmigłowiec.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW – Mikołajki

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Oto wyjątkowa możliwość obdarowania bliskiej osoby niezwykłą dawką ekscytacji i prędkości, jakiej jeszcze nie doświadczyła! Voucher na lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW w Mikołajkach to niezapomniana przygoda, która nie tylko zapewni niezapomniane emocje, ale także zostawi trwałą pamiątkę na całe życie.


Lot realizowany jest w promieniu od 50 do 100 kilometrów od Mikołajek. Czas trwania lotu w zależności od wybranej opcji wynosi 20, 40 lub 60 minut, a czas trwania jazdy bolidem różni się zależnie od wybranego toru. W atrakcji może wziąć udział jedna lub dwie osoby (w drugim przypadku jedna osoba poleci samolotem, a druga zasiądzie za kierownicą auta).

Jazdę KTM X-BOW można zrealizować na torach: Pszczółki, Poznań karting, Słomczyn, Modlin, Białystok, Ułęż, Jastrząb, Kraków, Łódź, Wrocław-Krzywa.

Rezerwacja lotu i jazdy realizowana jest oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

Komu podarować lot ultraszybkim samolotem i przejazd bolidem KTM X-BOW w Mikołajkach?

 • każdemu, kto lubi silne emocje i wrażenia,

 • bratu interesującemu się lotnictwem i motoryzacją,

 • komuś, kto chciałby przełamać swoje lęki przed lataniem.

Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW  

Lot ultraszybkim samolotem to idealna atrakcja dla tych, którzy pragną przeżyć ekstremalne doświadczenia. Po krótkim szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i omówieniu planu lotu, uczestnik będzie gotowy na wyjątkową dawkę adrenaliny. Następnie usiądzie w kokpicie ultraszybkiego samolotu, który rozwija niezwykłą prędkość. W trakcie tego lotu będzie miał okazję cieszyć się widokiem malowniczych krajobrazów Mikołajek i okolic z zupełnie nowej perspektywy.

W innym wyznaczonym terminie czeka go również przejażdżka bolidem KTM X-BOW – prawdziwym symbolem mocy i szybkości. Obdarowany zasiądzie za kierownicą tego niecodziennego pojazdu, który zapewni mu niezapomniane przeżycia na torze wyścigowym.

Parametry techniczne 

KTM X-BOW

 • Silnik: 4-cylindrowy DOHC,

 • Moc: 240 KM,

 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,9 s,

 • Prędkość maksymalna: 217 km/h,

 • Napęd: tylny.

Bristell RG

 • Prędkość maksymalna: 290 km/h,

 • Chowane podwozie,

 • Autopilot,

 • Zasięg: 1600 km,

 • Długość startu: 200 m.

Przeciwwskazania zdrowotne:

 • niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu,

 • niekontrolowana arytmia,

 • nieleczona, niestabilna choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa), dławica piersiowa,

 • niekontrolowane nadciśnienie.

Devil-Fly

Devil-Fly to miejsce, gdzie twoje marzenia o lataniu stają się rzeczywistością. Firma ta powstała z miłości do adrenaliny i ducha nieustannego odkrywania. Są pionierami w dostarczaniu ekscytujących doświadczeń lotniczych, które pozostawią niezapomniane wrażenia na zawsze. Pozwól sobie na przekroczenie granic prędkości i poczuj, jak adrenalina miesza się z nieziemskimi widokami podczas naszych atrakcji.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa ekipa pilotów instruktorów oraz zawodowych kierowców, którzy przed każdym startem przeprowadzają krótkie szkolenie zapoznawcze, podczas którego przekazują niezbędne wskazówki i zasady realizacji. Samolot oraz auto przed każdą realizacją przechodzą przegląd techniczny i są dokładnie sprawdzane przez specjalistów. Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Doświadczony kierowca rajdowy na czas jazdy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • może stanowić inspirację do dalszych wyzwań,

 • to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu,

 • to wyjątkowy sposób na stworzenie wspomnień.


W przypadku braku dostępności wybranego samolotu przypisanego do oferty Wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany modelu samolotu na wiatrakowiec lub śmigłowiec.

Pakiet:  20 minut lotu + 1 okrążenie toru bolidem

-10% 899 zł Cena: 809,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 809,10
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto