Lot Motoparalotnią – Zielona Góra

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Przylep-Skokowa 18, 66-015 Przylep

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot paralotni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwować lot. W okresie lipiec - sierpień loty realizowane są w Trzeszczu koło Rewala nad morzem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój, odpowiedni do warunków pogodowych, obuwie trekingowe za kostkę (zabezpieczające staw skokowy).

Wymagania

Minimalna waga uczestnika to 45 kg, maksymalna 95 kg. Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są od kwietnia do końca września. Zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot Motoparalotnią – Zielona Góra

FAQ

14.07.2020
Dzień dobry, chciałabym zakupić taki vucher koleżance, która jest w ciąży. Czy jest to dobry pomysł?
Odpowiedź z 04.11.2020
Dzień dobry, ciąża jest jednym z przeciwwskazań do realizacji tej atrakcji.
Zadaj pytanie

Mapa

Lot motoparalotnią w Zielonej Górze realizowany przez firmę Sky Tandem. Tandemowy lot widokowy może trwać 15 lub 25 minut i zawiera również film z lotu.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Lot motoparalotnią

Podczas lotu motoparalotnią uczestnik będzie mógł podziwiać najpiękniejsze krajobrazy ziemi lubuskiej i dostrzec to, co zobaczyć można tylko z lotu ptaka. W atrakcji może wziąć udział 1 lub 2 osoby. Wtedy loty odbywają się jeden po drugim. Każdy uczestnik otrzyma również nagranie HD z lotu. Do wyboru są dwie opcje czasowe – 15 lub 25 minut. Motoparalotnia wznosi się nawet na wysokość 1000 m ponad powierzchnię ziemi. Przelot realizowany jest najczęściej na wysokości około 200 m ze średnią prędkością 40 km/h.

Bezpieczeństwo

Loty widokowe motoparalotnią organizuje firma Sky Tandem - utytułowany pilot Rafał Szczerba posiada wieloletnie doświadczenie i stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, ciąża. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację lekarską. 

Widoki

Lot motoparalotnią realizowany jest z terenu zlokalizowanego w miejscowości Przylep, około 10 km od centrum Zielonej Góry. Tereny sąsiadujące z Aeroklubem to głównie obszary zielone. Lecąc na wysokości kilkuset metrów nad ziemią będzie można podziwiać krajobrazy kreowane przez rzekę Łączna oraz pobliskie miejscowości np. Przylep, Łężyca. 

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa 
 3. Widokowy lot motoparalotnią 
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych doświadczeń i spojrzenia na świat z innej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: