Lot motoparalotnią dla dwojga w Zielonej Górze

3551
420

Jeśli jesteście miłośnikami podniebnych przygód to oferta prezentowa „Lot motoparalotnią dla dwojga” z pewnością powinna pojawić się na liście Twoich życiowych wyzwań i pragnień. Lot motoparalotnią dla dwojga w Zielonej Górze to niepowtarzalna okazja, by poczuć przysłowiowy „wiatr we włosach”. Lot motoparalotnią dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny. Osobiście zmierzysz się z wysokością oraz wiatrem. Podczas lotu widokowego motoparalotnią w Zielonej Górze będziesz mógł podziwiać przepiękne krajobrazy rozpościerające się na terenie Województwa Lubuskiego. Okolica miejscowości Przylep, gdzie rozpoczniesz swoją przygodę jest niezwykle malownicza. Dominujący obszar leśny widziany z perspektywy lotu ptaka z pewnością pozostanie w Twej pamięci na długi czas. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 63 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko AZL w Przylepie, koło Zielonej Góry.

 • Czas trwania

  Lot trwa około 15 - 20 min. Przed lotem krótki instruktaż około 15 minut. Loty realizowane są jednocześnie.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot paralotni.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój, odpowiedni do warunków pogodowych, obuwie trekingowe za kostkę (zabezpieczające staw skokowy).

 • Wymagania

  Minimalna waga uczestnika to 45 kg, maksymalna 90 kg. Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizowane są od kwietnia do końca września. Zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product