Lot balonem – Chełm

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Chełm. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ze względu outdoorową specyfikę dyscypliny, ubiór i obuwie może ulec nieznacznym zabrudzeniom.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Opinie (4)

2021-03-29

Naprawde polecam każdemu. Na początku trochę się bałam, ale atmosfera w trakcie lotu była świetna i widoki zapierały dech w piersiach

2020-09-30

Dostałem prezent od swojej drugiej połówki z okazji urodzin. Lot był świetny - wznieść się w powietrze i podziwiać piękne widoki to coś totalnie niesamowitego. Poelcam!!

2020-09-30

Takie prezenty na urodziny to ja rozumiem, fantastyczne przeżycie

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot balonem – Chełm

FAQ

02.03.2021

Czy z tego bonu mogą skorzystać dwie osoby(para) ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher przeznaczony jest dla 1 osoby. Lot trwa ok. 60 minut, a za jego bezpieczny przebieg odpowiada doświadczony instruktor.

26.09.2020

Czy loty balonem odbywają się też w grudniu ??

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot balonem jest atrakcją całoroczną. Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot balonem w miejscowości Chełm na Lubelszczyźnie. Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Lot trwa ok. 60 minut, a za jego bezpieczny przebieg odpowiada doświadczony instruktor. Atrakcja dostępna jest dla dzieci już od 7 roku życia.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjaciółce, która lubi niecodzienne atrakcje
 • Znajomemu, który marzy o podniebnej podróży
 • Każdemu, kto chciałby przekonać się, jak wygląda świat z gondoli balonu

Lot balonem

Widokowy lot balonem to emocjonująca przygoda pełna niesamowitych wrażeń. Lot realizowany jest w okolicach Chełma, a jego dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji. Balon startuje tuż po wschodzie słońca lub przed jego zachodem, rozpościerając z wysokości przed swoimi pasażerami piękne i malownicze widoki. Atrakcja przeznaczona jest dla jednej osoby, zaś sam lot odbywa się w maksymalnie 8-osobowych grupach. Lot trwa ok. 60 minut, jednak na całość należy przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny. Dla pasażerów przewidziana jest lampka szampana oraz pamiątkowy certyfikat.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Chełma oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala poczuć smak latania
 • Stwarza okazję do przeżycia emocjonującej przygody
 • Będzie wspaniałym wspomnieniem na długie lata
Czytaj więcej
Chełm  - kliknij żeby zmienić

Chełm   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

 BEZ ENDU  59,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008631