Lot balonem – Chełm

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Chełm. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ze względu outdoorową specyfikę dyscypliny, ubiór i obuwie może ulec nieznacznym zabrudzeniom.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Ważność vouchera

365

2020-09-30
4/5

Fajny lot

Dostałem prezent od swojej drugiej połówki z okazji urodzin. Lot był świetny - wznieść się w powietrze i podziwiać piękne widoki to coś totalnie niesamowitego. Poelcam!!

2020-09-30
5/5

Pozytywnie

Takie prezenty na urodziny to ja rozumiem, fantastyczne przeżycie

2020-09-29
4/5

Szok i niedowierzanie

Myślałem, że w moim Chełmie nic nie ma, a tu taki piękny lokalny prezent. Przy okazji dowiedziałem się o tylu fajnych rzeczach, które mogę robić w swojej okolicy. Wooow.
Sprawdziłem na własnej skórze, taki voucher powoduje Ciary.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem w miejscowości Chełm na Lubelszczyźnie. Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Lot trwa ok. 60 minut, a za jego bezpieczny przebieg odpowiada doświadczony instruktor. Atrakcja dostępna jest dla dzieci już od 7 roku życia.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjaciółce, która lubi niecodzienne atrakcje
 • Znajomemu, który marzy o podniebnej podróży
 • Każdemu, kto chciałby przekonać się, jak wygląda świat z gondoli balonu

Lot balonem

Widokowy lot balonem to emocjonująca przygoda pełna niesamowitych wrażeń. Lot realizowany jest w okolicach Chełma, a jego dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji. Balon startuje tuż po wschodzie słońca lub przed jego zachodem, rozpościerając z wysokości przed swoimi pasażerami piękne i malownicze widoki. Atrakcja przeznaczona jest dla jednej osoby, zaś sam lot odbywa się w maksymalnie 8-osobowych grupach. Lot trwa ok. 60 minut, jednak na całość należy przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny. Dla pasażerów przewidziana jest lampka szampana oraz pamiątkowy certyfikat.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Chełma oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala poczuć smak latania
 • Stwarza okazję do przeżycia emocjonującej przygody
 • Będzie wspaniałym wspomnieniem na długie lata
Czytaj więcej
Chełm  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 425 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Chełm   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

P0008631

Ocena 

4/5
3