Lot akrobatyczny paralotnią

Akrobatyczny lot paralotnią w wybranej lokalizacji na terenie kraju. Lot odbywa się w tandemie z doświadczonym instruktorem.

KOMU PODAROWAĆ AKROBATYCZNY LOT PARALOTNIĄ?

  • Osobie lubiącej ekstremalne przeżycia
  • Miłośnikowi przygód
  • Przyjacielowi, który lubi atrakcje w powietrzu

Akrobatyczny lot paralotnią

Akrobatyczny lot paralotnią to spełnienie marzeń wszystkich miłośników podniebnych atrakcji i ekstremalnych przeżyć. Poza aspektem widokowym, lot zawiera elementy akrobatyki powietrznej, które pozwalają odczuć przeciążenia sięgające do 4G i opadać z prędkością większą niż 15 m/s. Lot dostarcza dużej dawki adrenaliny i polecany jest w szczególności osobom, które realizowały już loty rekreacyjne.
Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

BEZPIECZEŃSTWO

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Na czas lotu uczestnicy otrzymują kaski.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • Stwarza możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów z lotu ptaka
  • Jest spełnieniem marzeń o podniebnych przygodach
  • Jest przeżyciem niosącym wiele niezapomnianych emocji i pięknych wspomnień
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Bielsko-Biała 299 zł Kraków 319 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł