Lot akrobatyczny paralotnią

(28)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Akrobatyczny lot paralotnią w jednej z dostępnych lokalizacji na terenie kraju. Lot odbywa się w tandemie z doświadczonym instruktorem.

KOMU PODAROWAĆ AKROBATYCZNY LOT PARALOTNIĄ?

  • Osobie lubiącej ekstremalne przeżycia
  • Miłośnikowi przygód
  • Przyjacielowi, który lubi atrakcje w powietrzu

Akrobatyczny lot paralotnią

Akrobatyczny lot paralotnią to spełnienie marzeń wszystkich miłośników podniebnych atrakcji i ekstremalnych przeżyć. Poza aspektem widokowym, lot zawiera elementy akrobatyki powietrznej, które pozwalają odczuć przeciążenia sięgające do 4G i opadać z prędkością większą niż 15 m/s. Lot dostarcza dużej dawki adrenaliny i polecany jest w szczególności osobom, które realizowały już loty rekreacyjne.
Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

BEZPIECZEŃSTWO

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Na czas lotu uczestnicy otrzymują kaski.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • Stwarza możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów z lotu ptaka
  • Jest spełnieniem marzeń o podniebnych przygodach
  • Jest przeżyciem niosącym wiele niezapomnianych emocji i pięknych wspomnień

Cena od: 361 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: