Lot akrobatyczny paralotnią – Zakopane

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 10-20 minut. Długość lotu uzależniona jest od wagi i samopoczucia pasażera oraz warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Okolice Zakopanego, wzniesienia na terenie Beskidu Wyspowego: Góry Ciecień, Śnieżnica i Szczebel. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację lotu. W takim przypadku rezerwowany jest inny dogodny termin. Atrakcja odbywa się sezonowo od marca do listopada.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar). Ubiór należy dostosować do pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg. Wiek bez ograniczeń. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lot zawiera elementy akrobacji powietrznych.

Opinie (3)

2021-04-01

byliśmy na tydzień w zakopanym i chcieliśmy spróbowac też czegoś z adrenaliną, to był strzał w 10. Mega adrenalina i fajna zabawa

2020-07-28

Cóż to była za adrenalina !!!! Polecam bardzo !!!

2020-07-22

Znajomi mówili, będziesz się kołysał jak liść na wietrze. Nie dodali, że ten wiatr to halny.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot akrobatyczny paralotnią – Zakopane

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot paralotnią dla 1 lub 2 osób w okolicach Zakopanego. Lot wzbogacony jest elementami akrobacji powietrznych, które zwiększają poziom adrenaliny. Atrakcja odbywa się na jednym ze wzniesień Beskidu Wyspowego i trwa ok. 10-20 minut.

Komu podarować akrobatyczny lot paralotnią?

  • Bliskim, którzy wybierają się w podróż do Zakopanego
  • Nieustraszonym miłośnikom wyzwań
  • Osobom, które lubią atrakcje w powietrzu

Akrobatyczny lot paralotnią

Lot paralotnią z elementami akrobacji to solidna dawka adrenaliny, która zaskoczy nawet najbardziej odważnych poszukiwaczy przygód. Wing over i spirala to powietrzne akrobacje, które potrafią przyprawić o zawrót głowy. Wykonywane przez doświadczonego pilota pozwolą cieszyć się niesamowitymi wrażeniami w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Lot trwa ok. 10-20 minut i w zależności od wybranego wariantu mogą w nim uczestniczyć 1 lub 2 osoby.

Lot tandemowy

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. W przypadku wyboru vouchera dla dwóch osób istnieje możliwość wykonania lotu w tym samym czasie, wówczas osoby startują z dwoma pilotami jedna po drugiej, jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać przekazana w momencie rezerwacji.

Opcje dodatkowe

Na miejsce startu organizowany jest wyjazd OFF-ROAD'owy po górskiej drodze (czas trwania około 20-35 minut). Atrakcja dodatkowo płatna – 50 zł. Istnieje również możliwość zakupienia pamiątkowego filmu z lotu. Pilot po starcie wręcza pasażerowi kamerę i to pasażer decyduje, jakie momenty i ujęcia nagra. Film powstaje w bardzo dobrej jakości HD. Zarówno zdjęcia, jak i film wysyłane są linkiem na podany przez obdarowanego adres e-mail. Decyzję o zakupie filmu można podjąć po lądowaniu. Piloci przechowują filmy przez 7 dni, gdyby pasażer zdecydował się na nie po realizacji lotu. Taki film można zakupić w cenie 50 zł.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot udziela uczestnikowi niezbędnego szkolenia, podczas którego zapoznaje go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. Z atrakcji nie powinny korzystać również kobiety w ciąży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza niecodzienną perspektywę do podziwiania wspaniałych widoków
  • Spełnia marzenie o emocjonującym locie w przestworzach
  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny
Czytaj więcej
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 319 zł

 BEZ ENDU  31,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny