Lot akrobatyczny motoparalotnią

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

 Akrobatyczny lot motoparalotnią z doświadczonym pilotem. Lot zawiera elementy akrobatyki powietrznej, które dostarczają wielu pozytywnych wrażeń.

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ AKROBATYCZNY LOT MOTOPARALOTNIĄ?

  • Osobie lubiącej ekstremalne przeżycia
  • Miłośnikowi przygód
  • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

AKROBATYCZNY LOT MOTOPARALOTNIĄ

Akrobatyczny lot motoparalotnią to wspaniały pomysł na prezent dla osób, które choć raz przeżyły już podniebne szybowanie i nie boją się ekstremalnych doznań. Poza aspektem widokowym, lot zawiera elementy akrobatyki powietrznej, które pozwalają odczuć przeciążenia sięgające do 4G i opadać z prędkością większą niż 15 m/s. 10-minutowy lot motoparalotnią dostarcza sporej dawki adrenaliny.

BEZPIECZEŃSTWO

Loty motoparalotnią realizowane są w tandemie. Oznacza to, że uczestnikowi towarzyszy pilot, który odpowiedzialny jest za sterowanie motoparalotnią i posiada stosowne uprawnienia. Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. 

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu. 

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • pozwala spełnić marzenie o lataniu i powietrznych akrobacjach
  • jest okazją do spojrzenia na miasto z innej perspektywy
  • dostarcza nieopisanych emocji, które na długo pozostaną w pamięci
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 3 dostępnych)

od 349 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
3 lokalizacjach!