Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:
Czas trwania
Zajęcia składają się z czterech spotkań – każde trwa 4 godziny. Dostępność kursu zależna od harmonogramu kursów.
Lokalizacja
ul. Mokotowska 4/6 lok. 5, Warszawa
Więcej informacji
Pogoda
Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.
Informacje dla oglądających
Na miejscu pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.
Obowiązujący strój
Dowolny, niekrępujący ruchów.
Wymagania
Posiadanie ważnego vouchera.
Informacje dodatkowe
W realizacji mogą wziąć osoby powyżej 16 roku życia.
Opinie (9)
Prezent dostałam od córki, bardzo ciekawe zajęcia, poznałam nowe hobby ;)
mama mega zadowolona, podczas pandemii miała zajęcie, uszyła tyle ciekawych rzeczy, polecam
FAQ
30.06.2020
Odpowiedź
PrezentmarzeńMapa
Kurs szycia dla początkujących to 4 spotkania po 4 godziny każde, które pomoże stworzyć własne ubrania. Przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie miały styczności z maszyną do szycia, a bardzo chciałyby nauczyć się z niej korzystać i samodzielnie zacząć szyć.
Kurs przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie miały styczności z maszyną do szycia, a bardzo chciałyby nauczyć się z niej korzystać i samodzielnie zacząć szyć. Po zakończonym kursie osoba obdarowana będzie w stanie uszyć najprostsze wyroby odzieżowe w oparciu o formę odzieżową. Mając podstawy może już samodzielnie lub na kolejnych kursach rozwijać zdobyte umiejętności.
Kurs szycia dla początkujących to 16 godzin praktyki połączonej z teorią. Zajęcia odbywają się 4 razy i trwają po 4 godziny każde.
Program kursu:
SPOTKANIE I – ZAPOZNANIE Z MASZYNĄ DO SZYCIA
SPOTKANIE II – PODSTAWY KROJENIA TKANINY I SZYCIA WYROBU W OPARCIU O FORMĘ ODZIEŻOWĄ
SPOTKANIE III – PRAKTYCZNE UTRWALENIE ZDOBYTYCH WIADOMOŚCI: KROJENIE I SZYCIE SPÓDNICY
SPOTKANIE IV – CIĄG DALSZY SZYCIA SPÓDNICY
W cenie kursu szycia dla początkujących osoba obdarowana otrzyma własne stanowisko pracy z maszyną do szycia oraz wszelkimi akcesoriami krawieckimi. Zapewnione zostaną tkaniny potrzebne do realizacji kolejnych zadań. Dzięki małym maksymalnie 6 osobowym grupom, prowadzący zajęcia będzie mógł poświęcić każdemu optymalną ilość czasu. Na miejscu czekać będą też ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.
Szycia Przeszycia
Zobacz więcej prezentów tego wykonawcyPolecamy ten prezent dla:
Mapa dostępnych lokalizacji
Podobne produkty:
Moja mama zawsze chciała nauczyć się szyć aby móc później tworzyć coś samemu w domu. Dlatego spełniłam jej marzenie i kupiłam kurs szycia. Mama jest już po 1 spotkaniu i jest zachwycona!