Kurs nurkowania – Jarocin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

5 zajęć teoretycznych (wykłady po 60 minut), 5 zajęć na basenie (każde 45 minut), 4 nurkowania na wodach otwartych, egzamin

Lokalizacja

Zajęcia na basenie sportowym w Jarocinie oraz nad jeziorem (wybór jeziora bądź kamieniołomu w zależności od widoczności).

Pogoda

Złe warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację kursu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

W kursie bierze udział wyłącznie osoba obdarowana

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój kąpielowy. Obuwie adekwatne do warunków (klapki na basenie).

Wymagania

Podstawowa umiejętność pływania. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się w grupach max. 4 osobowych. Dodatkowo płatny jest certyfikat PADI. Przed przystąpienie do kursu trzeba zrobić badania lekarskie oraz wypełnić formularze PADI.

Ważność vouchera

365

2020-06-18
4/5

Kurs nurkowania – Jarocin

Kurs bardzo przydatny, duzo teorii i praktyki. jestem zadowolona

2019-06-14
5/5

Świetny kurs z międzynarodowym certyfikatem.

Kupiłam ten kurs synowi na 18ke, ponieważ od zawsze marzy o zwiedzaniu i odkrywaniu świata. Podobało mi się, że kurs jest kilkudniowy i uprawnia do samodzielnego nurkowania. Syn dostał międzynarodowy certyfikat nurka. Byłam zaskoczona niską ceną, bo było blisko 700 zł taniej niż u konkurencji. Michał był bardzo zadowolony, a ja ciesze sie, że dałam mu szansę na spełnienie marzenia.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs nurkowania w Jarocinie to certyfikowany kurs PADI OWD, który obejmuje część teoretyczną, nurkowanie na basenie i otwartych wodach oraz egzamin teoretyczny.

Komu podarować kurs nurkowania?

 • Miłośnikowi nurkowania, który chciałby móc sam nurkować
 • Przyjacielowi, który poszukuje nowej pasji
 • każdemu, kto jest zafascynowany podwodnym światem

Kurs nurkowania PADI OWD

Padi to organizacja, która zrzesza Divemasterów, instruktorów oraz centra nurkowe na całym świecie. Uczestnik podstawowego kursu OWD będzie mógł nurkować do 18 metrów z osobą towarzyszącą, która posiada także przynajmniej podstawowy stopień nurkowania. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat (dzieci do 14 roku życia startują w kategorii Junior i mogą nurkować max do 12 m). Przed przystąpieniem do kursu osoba obdarowana musi wypełnić formularz PADI oraz wykonać badania lekarskie, które wykluczą przeciwwskazania do nurkowania. Osoba obdarowana będzie musiała pokryć dodatkowe koszty związane z wydaniem międzynarodowego certyfikatu. Kurs realizowany jest na basenie sportowym w Jarocinie oraz w wybranym jeziorze lub kamieniołomie (wybór uzależniony jest od widoczności). Szkolenie składa się z:

 • 5 wykładów
 • 5 zajęć na basenie (każde 45 minut)
 • 4 nurkowania w jeziorze/kamieniołomie
 • Egzamin teoretyczny

Co dalej?

Osoba, która ukończyła kurs podstawowy OWD może specjalizować się m.in. w nurkowaniu z łodzi, w suchym skafandrze, nurkowaniu nocnym, podwodnej fotografii, podwodnej nawigacji i wiele innych. Kolejne stopnie nurkowe:

 1. Stopień ponadpodstawowy AD
 2. Stopień zaawansowany AOWD
 3. Nurek ratownik RD
 4. Mistrz nurkowy MSD

Bezpieczeństwo

Kurs rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, podczas których uczestnik zapozna się ze sprzętem i zasadami bezpieczeństwa. Drugi etap kursu to nurkowanie w basenie, które pozwala w bezpiecznych warunkach przećwiczyć zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce. Dopiero po tak gruntownym przygotowaniu rozpoczyna się nurkowanie w wodach otwartych. Każde zejście pod wodę odbywa się pod nadzorem instruktora. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, zajęcia prowadzone są w małych, max. 4-osobowych grupach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Certyfikat z ukończonego kursu uprawnia do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów na całym świecie
 • To spełnienie marzeń każdego miłośnika podwodnego świata
 • Kurs nurkowania to niezapomniana przygoda
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 1 200 zł

P0003886

Ocena 

5/5
2