Kurs języka niemieckiego online

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

6 miesięcy

Lokalizacja

Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: kursy123

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

Informacje dodatkowe

Wypełnij formularz rezerwacji na https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i skontaktuj się z obsługą platformy 123 w celu wymiany vouchera na kod dostępu do materiałów edukacyjnych.

Ważność vouchera

365

2020-06-01
5/5

Kurs niemieckiego online

Szybki spontaniczny zakup na chwilę przed wyjazdem do pracy. Pierwsze lekcje i część materiałów super - wszystko tłumaczone w sposób jasny i przejrzysty. Już teraz mogę polecić, nie zawiodłem się

2020-05-05
4/5

szlifowanie niemieckiego

Praktyczny prezent dla córki. Jest zadowolona, wszystko działa bez zarzutu. Polecamy

2020-04-08
5/5

Ok

Kurs niemieckiego jest spoko. Dobrze skonstruowany. Nie za szybko, nie za wolno. Pokadam duże nadzieje w tym kursie niemieckiego

2020-04-08
4/5

fajny prezent

szmeterling, tego się nauczyłem - to motylek. Więc w sumie polecam

2020-04-08
4/5

Wszystko OK

Mam firmę budowlaną w kraju, zamierzam prowadzić działalność na rynku niemieckim. W tej sytuacji musiałem szkolić język niemiecki, kupiłem ten kurs w Prezent Marzeń, bo komunikatywność to konieczność.

2020-04-08
5/5

kurs

Wreszcie mam czas by nauczyć się języka. Gift card wymieniłam na kurs i mam zamiar zacząć naukę jeszcze dziś.

2020-04-08
5/5

danke

fajnie, że ten kurs udało mi się kupić w promocji. już dawno się na niego czaiłam. polecam każdemu!

2020-04-07
4/5

Alles klar

Mam firmę budowlaną w kraju, pracuję też na terenie Niemiec, stąd wybrałem ten kurs.W biznesie należy mówić jak jest, być wiarygodnym, z Niemcami trzeba umieć pertraktować. Kurs ma mi w tym pomóc.

2020-03-23
4/5

Kurs niemieckiego

Wszystko ok, jestem już zalogowany na platformie i robię pierwsze lekcje. Jak już i tak siedzę w domu przez tego wirusa to może się chociaż niemieckiego poduczę. Pozdro

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.12.2020

Witam, na ich stronie widzę, że można wykupić rozdziały z czego jeden kosztuje 199zł, a u was dostęp kosztuje 59 zł. Czy to znaczy, że osoba obdarowana będzie musiała dopłacić ? A jeżeli ta cena dotyczy wykupu tylko na okres dlatego jest inna to czy będą dostępne wszystkie rozdziały czy tylko pierwszy ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Aby móc zrealizować kurs językowy online należy zgłosić w ciągu 365 dni od daty zakupu vouchera rezerwację przez zakładkę https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ ,  następnie na wskazany adres mailowy otrzyma Pani kontakt do biura obsługi platformy kursu 123(Pani z obsługi poprosi o maila z prośbą o wygenerowanie kodu do platformy) Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

19.05.2020

Czy po kursie otrzymam certyfikat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie jest wydawany certyfikat, który potwierdza znajomość języka na określonym poziomie. Taki certyfikat otrzymuje się po zdaniu odpowiedniego egzaminu.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs języka niemieckiego online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych.

Komu podarować kurs niemieckiego online?

 • Nastolatkowi, który ma problemy z niemieckim w szkole
 • Osobie, która lubi uczyć się nowych języków obcych
 • Praktyczny prezent na 18 dla dziewczyny 
 • Każdemu, komu znajomość języka niemieckiego przydałaby się w życiu zawodowym lub prywatnym

Kurs języka niemieckiego online

Kurs języka niemieckiego na platformie kursy123 łączy w sobie rozrywkę i edukację. Program nauczania został opracowany w oparciu o metodę “123” przygotowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów. Wykreowane zostały sytuacje komunikacyjne, w których kursant uczy się naturalnie myśleć i mówić po niemiecku. W czasie kursu osoba obdarowana przejdzie przez szereg fotolekcji, które kształtują pamięć wzrokową i słuchową. Gry i filmy sprawiają, że nauka staje się ciekawa i przyjemna, a także pomagają w łatwy sposób przyswoić rozumienie ze słuchu oraz poprawną wymowę. Ponadto nie zabraknie odrobiny gramatyki oraz ćwiczeń w postaci zadań, dialogów oraz dyktanda, które utrwalą zdobytą wiedzę.

Co wyróżnia metodę 123?

 • wielowymiarowość – pomaga rozwijać język w zakresie czytania, słuchania, poprawnej pisowni, bogatej gramatyki i leksyki
 • skuteczność – nauka metodą 123 staje się przyjemnością, która motywuje do dalszego działania
 • system powtórek – zapewnia stały monitoring postępów w nauce oraz sprzyja przeniesieniu zdobytych informacji do pamięci długoterminowej
 • system identyfikacji wymowy – praktyczne ćwiczenia wymowy oraz akcentu’

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
 • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
 • wspomaga samodzielną naukę języka niemieckiego 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić
wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  6 miesięcy

Cena: 59 zł

Ocena 

4/5
9