Kurs języka niemieckiego online

(14)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

6 miesięcy

Lokalizacja

Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: kursy123

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

Informacje dodatkowe

Wypełnij formularz rezerwacji na https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i skontaktuj się z obsługą platformy 123 w celu wymiany vouchera na kod dostępu do materiałów edukacyjnych.

Opinie (14)

2021-03-29

Cudowna opcja dla zabieganych, dostałam od córki ten kurs na dzień matki i w końcu mogę się trochę podszkolić

2021-03-28

Od dawna chciałam nauczyć się niemieckiego, a dzięki wam w końcu mi się udało. Bardzo dobry kurs, idealnie przygotowuje zarówno do pisania jak i posługiwania się w mowie w języku niemieckim. Na pewno skorzystam z państwa innych kursów aby rozwijać swoją wiedzę.

2021-03-28

Naprawdę świetny kurs. Zaczynam pracę w niemieckiej firmie i dzięki temu szkoleniu moja znajomość języka niemieckiego jest o wiele lepsza. Wszystko wytłumaczone w jasny i zrozumiał sposób.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Kurs języka niemieckiego online

FAQ

10.12.2020

Witam, na ich stronie widzę, że można wykupić rozdziały z czego jeden kosztuje 199zł, a u was dostęp kosztuje 59 zł. Czy to znaczy, że osoba obdarowana będzie musiała dopłacić ? A jeżeli ta cena dotyczy wykupu tylko na okres dlatego jest inna to czy będą dostępne wszystkie rozdziały czy tylko pierwszy ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Aby móc zrealizować kurs językowy online należy zgłosić w ciągu 365 dni od daty zakupu vouchera rezerwację przez zakładkę https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ ,  następnie na wskazany adres mailowy otrzyma Pani kontakt do biura obsługi platformy kursu 123(Pani z obsługi poprosi o maila z prośbą o wygenerowanie kodu do platformy) Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

19.05.2020

Czy po kursie otrzymam certyfikat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie jest wydawany certyfikat, który potwierdza znajomość języka na określonym poziomie. Taki certyfikat otrzymuje się po zdaniu odpowiedniego egzaminu.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Kurs języka niemieckiego online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych.

Komu podarować kurs niemieckiego online?

 • Nastolatkowi, który ma problemy z niemieckim w szkole
 • Osobie, która lubi uczyć się nowych języków obcych
 • Praktyczny prezent na 18 dla dziewczyny 
 • Każdemu, komu znajomość języka niemieckiego przydałaby się w życiu zawodowym lub prywatnym

Kurs języka niemieckiego online

Kurs języka niemieckiego na platformie kursy123 łączy w sobie rozrywkę i edukację. Program nauczania został opracowany w oparciu o metodę “123” przygotowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów. Wykreowane zostały sytuacje komunikacyjne, w których kursant uczy się naturalnie myśleć i mówić po niemiecku. W czasie kursu osoba obdarowana przejdzie przez szereg fotolekcji, które kształtują pamięć wzrokową i słuchową. Gry i filmy sprawiają, że nauka staje się ciekawa i przyjemna, a także pomagają w łatwy sposób przyswoić rozumienie ze słuchu oraz poprawną wymowę. Ponadto nie zabraknie odrobiny gramatyki oraz ćwiczeń w postaci zadań, dialogów oraz dyktanda, które utrwalą zdobytą wiedzę.

Co wyróżnia metodę 123?

 • wielowymiarowość – pomaga rozwijać język w zakresie czytania, słuchania, poprawnej pisowni, bogatej gramatyki i leksyki
 • skuteczność – nauka metodą 123 staje się przyjemnością, która motywuje do dalszego działania
 • system powtórek – zapewnia stały monitoring postępów w nauce oraz sprzyja przeniesieniu zdobytych informacji do pamięci długoterminowej
 • system identyfikacji wymowy – praktyczne ćwiczenia wymowy oraz akcentu’

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
 • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
 • wspomaga samodzielną naukę języka niemieckiego 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  6 miesięcy

Cena: 59 zł

Opcja BEZ ENDU
5,90 zł

Wykonawca:

kursy123

Opinie w Google:

0 wynik z 0 ocen

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny