Kriolipoliza

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Kriolipoliza to zabieg wyszczuplający, który pozwala trwale zredukować poziom tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Liczba zabiegów i czas ich trwania uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować kriolipolizę?

  • Osobie, która zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej
  • Przyjaciółce, która marzy o szczupłej sylwetce
  • Każdej osobie, która chciałaby zadbać o swoje ciało

Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg, który pozwala w trwały sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Polega na oddziaływaniu na tkankę za pomocą niskiej temperatury, która w rezultacie prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych. To jedna z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki, która pozwala obserwować efekty już po pierwszym zabiegu. Kriolipoliza jest bezbolesna i nieinwazyjna, powoduje jedynie uczucie chłodu i delikatnego pieczenia przez kilka minut po zakończeniu zabiegu.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu i są nimi: aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry, stany zapalne organizmu, urazy skóry (w tym otarcia naskórka), infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze), wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne, tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi, nadmierne spożywanie alkoholu, nowotwory, padaczka, łuszczyca, liszaj, bielactwo, choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn), krioglobulinemia, hemofilia, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby nerek i wątroby, zaburzenia hormonalne, choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca, nadczynność i niedoczynność tarczycy, miesiączka, ciąża, karmienie piersią.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwoli poczuć się piękniej we własnym ciele
  • Zachwyci każdą kobietę, która pragnie pozbyć się zbędnych kilogramów
  • Jest oryginalnym podarunkiem, gotowym do wręczenia

Cena od: 150 zł

Dostępne w
9 lokalizacjach!