Kolacja dla dwojga – Restauracja Ferula

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kolacja trwa ok. 1 godzinę.

Lokalizacja

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** ul. Cicha 30A, Radawa

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. W przypadku, gdy rachunek przekroczy wartość vouchera wymagana jest dopłata. Jeżeli wartości rachunku będzie niższa, reszta nie będzie wydana.

Informacje dodatkowe

Kolacja obejmuje przystawkę, danie główne, deser i karafkę czerwonego lub białego wina. Voucher można wykorzystać na dowolne potrawy z karty. Restauracja czynna w godzinach 13:00-22:00.

Standard hotelu

★★★★☆

Opinie (5)

2021-04-19

Kupiliśmy voucher na 300 zł do restauracji swoim rodzicom na święta, bo lubią poznawać nowe smaki i odkrywać pyszne miejsca :) Oczywiście byli zadowoleni, tym bardziej że już od dawna nigdzie nie wychodzili.

2021-04-17

Kupiliśmy kolację dla dwojga dla rodziców na święta aby mogli w wolnym czasie wybrać się na romantyczny wieczór do restauracji. Bardzo lubią kosztować nowych smaków więc prezent okazał się udany!

2021-04-15

Voucher podarowałam rodzicom na rocznicę, byli zachwyceni z kolacji i pysznej kuchni

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Kolacja dla dwojga – Restauracja Ferula

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Romantyczna kolacja dla dwojga w Restauracji Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Voucher można wykorzystać zamawiając dowolne potrawy z karty. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego, deseru i karafki wina.

Komu podarować kolację dla dwojga?

  • Drugiej połowie, z którą wybierzesz się na kolację
  • Każdej osobie, które ceni sobie dobrą kuchnię
  • Bliskim z okazji rocznicy ślubu

Romantyczna kolacja dla dwojga

Kolacja dla dwóch osób w restauracji zlokalizowanej w czterogwiazdkowym Hotelu Bacówka Radawa & SPA to doskonała okazja, by nacieszyć się towarzystywem bliskiej osoby, a przy tym skosztować wspaniałej kuchni. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego, deseru i karafki białego lub czerwonego wina do wyboru. Voucher ma wartość 300 zł i można go przeznaczyć na dowolne dania z karty. W przypadku przekroczenia kwoty vouchera, goście na miejscu dopłacą do rachunku, jeżeli natomiast wartość rachunku będzie niższa, reszta nie zostanie wydana. Kolacja trwa ok. 1 godzinę.

Restauracja Ferula

Restauracja Ferula znajduje się na terenie kompleksu Hotelu Bacówka Radawa & SPA ****. Hotel zlokalizowany jest w urokliwej okolicy województwa podkarpackiego, 75 km od Rzeszowa. Okolica słynie z pięknych lasów, które tworzą idealne miejsce na relaksacyjny spacer w mikroklimacie, który sprzyja zdrowiu. Bliska odległość od Lwowa (ok. 115 km) stwarza okazję do dalszej wycieczki i zwiedzenia sąsiadującej Ukrainy. Restauracja Ferula jest jednym ze 100 miejsc w Polsce, które uzyskały tytuł najlepszej restauracji na terenie całego kraju. Restauracja charakteryzuje się połączeniem nowoczesności z tradycją. Potrawy przyrządzone przez kucharzy kojarzą się ze smakami dzieciństwa oraz ponadczasową kuchnią naszych dziadków. Szef kuchni Ferula dba o każdy szczegół swoich potraw.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci wszystkich miłośników polskiej kuchni
  • Kolacja to okazja do spędzenia czasu we dwoje
  • To możliwość skosztowania wykwintnej kuchni
Czytaj więcej

Realizacja

Hotel Bacówka Radawa SPA

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny