Karnet do centrum wspinaczki – Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Karnet obejmuje nieograniczoną liczbę wejść na okres 30 dni.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio, ul. Czarnowska 17, Kielce

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące moga obserwować realizację z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki.

Ważność vouchera

365

2019-09-02
5/5

Wspinaczka

Bardzo mi się podobało i na pewno to powtórzę. Super przygoda dla aktywnych.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Karnet na wspinaczkę upoważniający do nieograniczonej liczby wejść w ciągu miesiąca bez limitów czasowych do Centrum Wspinaczkowego MOBIUS Studio w Kielcach. Karnet przeznaczony jest dla 1 osoby. Sprzęt niezbędny do wspinaczki zapewniony jest na miejscu.

Komu podarować wspinaczkę?

  • Osobom, które próbowały już wspinaczki i chciałyby przetestować nowe ścianki
  • Każdemu, kto lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom
  • Miłośnikom górskich wędrówek

Karnet na wspinaczkę

Kto choć raz spróbował wspinaczki wie, że to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Wspinaczka uczy odwagi, skrupulatności i samozaparcia. Zajęcia wspinaczki w Kielcach to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości na ściance. Karnet upoważnia do nieograniczonej liczby wejść w ciągu miesiąca (liczonego od dnia pierwszej wizyty) bez limitów czasowych. Osoba obdarowana będzie mogła korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie obiektu bez ograniczeń, a także z porad instruktorów. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio zapewnia niezbędny do wspinaczki sprzęt oraz opiekę instruktorską.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio tworzą osoby pełne pasji do wspinaczki, które zarażają miłością do sportu. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio oferuje około 700 m2 powierzchni wspinaczkowej podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci. Część boulderowa pozwala wspinać się w każdej możliwej formacji. Połogi, zacięcia, przewieszenia, mantle rodem z prawdziwych skał, to tylko niektóre atrakcje, w które wyposażone są ścianki. Część do wspinania z liną oferuje drogi sięgające 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. W Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżycia
  • Wspinaczka może stać się nową pasją
  • To sport, dzięki któremu można przełamać swoje słabości
Czytaj więcej
Kielce  - kliknij żeby zmienić
Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 180 zł

P0003612

Ocena 

5/5
1