Karnet do centrum wspinaczki – Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Karnet obejmuje nieograniczoną liczbę wejść na okres 30 dni.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio, ul. Czarnowska 17, Kielce

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące moga obserwować realizację z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-19

Moja córka uwielbia wspinać się po górach dlatego na jej urodziny kupiłam karnet na wspinaczkę, aby mogła tutaj na miejscu również poczuć się niczym w górach :) Oczywiście to nie to samo, ale była bardzo zadowolona tym bardziej że w ostatnim czasie nie jest w stanie wyjechać na taką górską wędrówkę.

2021-04-18

Mój mąż ostatnio bardzo polubił wspinaczkę, ten karnet to było dla niego idealnie rozwiązanie i faktycznie bardzo się cieszył

2021-04-15

Chyba znalazłem swoje nowe hobby, bardzo mi sie spodobało

Dodaj Opinię

Karnet do centrum wspinaczki – Kielce

FAQ

23.09.2020
czy trzeba wcześniej rezerwować chęć przyjścia?>
Odpowiedź z 23.09.2020
Przed pierwszym wejściem należy dokonać rezerwacji, natomiast na kolejne nie ma potrzeby. 
Zadaj pytanie

Mapa

Karnet na wspinaczkę upoważniający do nieograniczonej liczby wejść w ciągu miesiąca bez limitów czasowych do Centrum Wspinaczkowego MOBIUS Studio w Kielcach. Karnet przeznaczony jest dla 1 osoby. Sprzęt niezbędny do wspinaczki zapewniony jest na miejscu.

Komu podarować wspinaczkę?

  • Osobom, które próbowały już wspinaczki i chciałyby przetestować nowe ścianki
  • Każdemu, kto lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom
  • Miłośnikom górskich wędrówek

Karnet na wspinaczkę

Kto choć raz spróbował wspinaczki wie, że to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Wspinaczka uczy odwagi, skrupulatności i samozaparcia. Zajęcia wspinaczki w Kielcach to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości na ściance. Karnet upoważnia do nieograniczonej liczby wejść w ciągu miesiąca (liczonego od dnia pierwszej wizyty) bez limitów czasowych. Osoba obdarowana będzie mogła korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie obiektu bez ograniczeń, a także z porad instruktorów. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio zapewnia niezbędny do wspinaczki sprzęt oraz opiekę instruktorską.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio tworzą osoby pełne pasji do wspinaczki, które zarażają miłością do sportu. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio oferuje około 700 m2 powierzchni wspinaczkowej podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci. Część boulderowa pozwala wspinać się w każdej możliwej formacji. Połogi, zacięcia, przewieszenia, mantle rodem z prawdziwych skał, to tylko niektóre atrakcje, w które wyposażone są ścianki. Część do wspinania z liną oferuje drogi sięgające 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. W Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżycia
  • Wspinaczka może stać się nową pasją
  • To sport, dzięki któremu można przełamać swoje słabości
pinezka
Kielce  - zmień lokalizację

Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 180 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0003612