Jazda za kierownicą Dodge Viper SRT 10 – Tor kartingowy Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizowane na sektorze kartingowym - Tor Poznań (1,5 km). Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-24

Bardzo dziękuję za spełnienie największego marzenia mojego partnera!
Panowie bardzo profesjonalni, pomocni i co najważniejsze bardzo zaangażowani w dobra zabawę swoich podopiecznych:)
Bardzo miłym zaskoczeniem było przywitanie nas przez całą ekipę uśmiechem i serdecznością!!!! BARDZO POLECAMY!!!!!
ps. bardzo pozdrawiamy mega miłego Pana z tatuażem motoryzacyjnym ;)
Karola i Kamil

2021-03-29

Kupiliśmy jazdę za kierownicą dodge całą klasą dla naszego wychowawcy, bo jest fanem motoryzacji. Był zaskoczony i zadowolony z tak oryginalnego i niecodziennego prezentu. Teraz czekamy na jego zdjęcia z tej atrakcji :)

2015-11-09

Viper jak na filmach polecam wszystkim fanom marki

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Dodge Viper SRT 10 – Tor kartingowy Poznań

FAQ

08.02.2016
Witam, chciałabym komus sprawic prezent w postaci tego bonu i mam pytanie, czy ja jako dodatkowa osoba moge tez byc w tym audcie, czy tylko kierowca i pilot na siedzeniu pasazera?
Odpowiedź z 16.02.2016
Witam,
jazdę realizujemy tylko dla osoby obdarowanej siedzącej za kierownicą, nie ma możliwości zabrania osoby towarzyszącej. Może Pani być w trakcie realizacji na torze.
Pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń
19.01.2016
Czy est jakies ubezpeczenie v tym prezencie?
Odpowiedź z 19.01.2016
Witam
Samochody są ubezpieczone. Jazdy odbywają się pod okiem wyszkolonego instruktora,który siedzi na miejscu pasażera. Jeśli byłby/byłaby Pan/ni zainteresowana dodatkowym ubezpieczeniem siebie, należy to zrobić we własnym zakresie.
Serdecznie pozdrawiam
Agata/Prezent Marzeń
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą Dodge Viper realizowana jest na terenie Toru Poznań podczas Track Day. Prezent  obejmuje krótki instruktaż i jazdę za kierownicą Dodge Viper SRT 10 po sektorze kartingowym.  

Komu podarować jazdę za kierownicą Dodge Viper?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i sportowe auta
 • Miłośnikowi amerykańskiej motoryzacji
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą Dodge Viper

Atrakcja

Jazda za kierownicą Dodge Viper STR 10 to możliwość poprowadzenia super auta i sprawdzenia własnych umiejętności podczas przejażdżki po wymagającym torze, gdzie na co dzień ćwiczą zawodowi kierowcy. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego wyjaśniane są zasady obowiązujące na torach wyścigowych oraz szczegóły dotyczące jazdy sportowym Dodge Viper. Instruktor zajmujący miejsce pasażera służy radą również w czasie jazdy. 

Dodge Viper SRT 10

Dodge Viper to dwuosobowe auto sportowe. Pierwsza i druga generacja, produkowana w latach 1992-2010 składana była ręcznie przez ludzi w fabrykach. W roku 2013 na rynku pojawiła się trzecia generacja.

Parametry

 • silnik: V10
 • pojemność: 8.2 l
 • moc: 500 KM
 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
 • prędkość maksymalna: 315 km/h

Bezpieczeństwo

Wszystkie przejażdżki organizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji czuwa szereg instruktorów. Przed jazdą, instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który nadzoruje przejażdżkę udziela krótkiego instruktażu odnośnie zasad obowiązujących na torze wyścigowym. Przez cały czas trwania atrakcji czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem zasiadając na miejscu pasażera. Doskonała nawierzchnia toru pozwala na jazdę w komfortowych warunkach umożliwiających przetestowanie możliwości każdego pojazdu.

Przebieg atrakcji

  1. Ustalenie terminu realizacji
  2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
  3. Krótkie szkolenie z instruktorem
  4. Jazda za kierownicą Dodge Viper SRT 10
  5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Tor Poznań - Karting

Tor kartingowy w Poznaniu

Tor Kartingowy Poznań to część największego kompleksu motoryzacyjnego w Polsce, należącego do Automobilklubu Wielkopolskiego. Powstał w latach 1975-1977 na terenie dawnego Portu Lotniczego Poznań - Ławica. Sekcja kartingowa toru Poznań pokryta jest asfaltową nawierzchnią i mierzy 1500 m długości oraz 12 m szerokości. Trasa toru składa się z 8 zakrętów, a najdłuższy odcinek prosty ma 200 m długości.

TRACK DAY

Jazdy na Torze Poznań organizowane są podczas Track Day. Jest to motoryzacyjna impreza o charakterze całodniowym. Tego dnia na torze Poznań odbywają się treningi szybkiej jazdy i próba sprawnościowa uczestników. Są to przejazdy z czasową weryfikacją mierzoną przy pomocy fotokomórek. Podczas Track Day można obserwować przejazdy uczestników eventu, którzy doskonalą swoje umiejętności w zakresie szybkiej jazdy na torze wyścigowym. Jest to również okazja do zobaczenia wielu modeli aut. 

Podczas trwania eventu Automobilklub Wielkopolski zapewnia dodatkowe zabezpieczenia obiektu. Na terenie toru dostępni są strażacy oraz ratownicy medyczni, grupa 4-5 instruktorów, a także zespół profesjonalnego serwisu mechanicznego Bruno Moto Sport.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • podarujesz zaskakujący prezent
  • przejażdżka legendarnym superautem to marzenie milionów kierowców
  • kupujesz prezent gotowy do wręczenia

Cena: 439 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto