Jazda za kierownicą BMW M4 – Tor Krzywa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Więcej informacji

Pogoda

Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą BMW M4 – Tor Krzywa

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą BMW M4 na torze wyścigowym Krzywa. Do wyboru jest 1, 2, 3 lub 4 okrążenia toru. Długość jednego okrążenia to 1,8 km. 

Komu podarować jazdę za kierownicą BMW M4?

 • miłośnikowi szybkich samochodów, dla którego jazda sportowym autem to  emocjonujące doświadczenie,
 • siostrze, która pragnie poczuć intensywne emocje związane z jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym, szukającej wyjątkowej dawki adrenaliny,
 • mężowi, który ceni sobie precyzyjne prowadzenie pojazdu i chce doświadczyć ekscytujących przeżyć związanych z jazdą sportowym autem.

Jazda BMW M4 na torze Krzywa

Jazda BMW M4 na torze wyścigowym Krzywa to niepowtarzalna okazja dla pasjonatów mocnych wrażeń i adrenaliny. Po przybyciu na miejsce uczestnik będzie miał okazję omówić szczegóły realizacji z doświadczonym instruktorem. Następnie zajmie miejsce w sportowym fotelu kierowcy, gotowy do pokonania wyznaczonego dystansu. Instruktor, będący pasażerem, udzielać będzie cennych wskazówek, by zapewnić niezapomnianą przygodę za kierownicą BMW M4.

BMW M4

BMW M4 to rezultat bawarskiej inżynieryjnej precyzji. Dzięki włóknom węglowym konstrukcja pojazdu została udoskonalona, co sprawia, że auto jest lekkie i dynamiczne. Silnik o mocy 450 KM zapewnia imponujące przyspieszenie - pierwsza setka pojawia się już po 4,3 sekundy, a prędkość maksymalna to 255 km/h!

Parametry techniczne:

 • Moc: 450 KM
 • Przyspieszenie: 4,3 s
 • Pojemność: 3.0 l
 • Silnik: R6
 • Napęd: tył
 • V-max: 255 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Bezpieczeństwo

Przejażdżka za kierownicą BMW M4 na torze Krzywa rozpoczyna się krótkim szkoleniem, podczas którego osoba obdarowana pozna zasady obowiązujące na torze oraz obsługę sportowego BMW M4. Wszystkie przejazdy odbywają się podczas wydarzeń motoryzacyjnych, zazwyczaj w weekendy, i są nadzorowane przez zespół specjalistów dbających o bezpieczeństwo i komfort uczestników. Każdy kierowca wypuszczany jest na tor pojedynczo, co całkowicie eliminuje ryzyko kolizji. Dodatkowo, na torze Krzywa zastosowano bariery energochłonne oraz nasypy ziemne, zwiększając poziom bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i wszystkich uczestników wydarzenia.

Przebieg atrakcji

  1. Ustalenie terminu realizacji
  2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
  3. Krótkie szkolenie
  4. Jazda na miejscu kierowcy BMW M4
  5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Tor Krzywa Wrocław

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Wrocław-Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Nitka toru ma od 8 do 16 metrów szerokości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Trasa przejazdu liczy 1800 m długości i obejmuje 11 zakrętów, z kolei najdłuższa prosta na torze mierzy 100 m długości.

  To dobry pomysł na prezent, ponieważ

   • Jazda odbywa się na doskonale zarządzanym i bezpiecznym torze, gwarantując nie tylko komfort, lecz także profesjonalną obsługę w trakcie całego przeżycia,
   • Zachwycające możliwości tego auta dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas każdej jazdy,
   • Doświadczenia za kierownicą tego sportowego pojazdu to nie tylko intensywne emocje, ale także adrenalina o niepowtarzalnym charakterze, która pozostanie w pamięci na długo.

  Polecamy ten prezent dla:

  Liczba okrążeń:  1 okrążenie

  Cena: 369 zł

  ktoś kupił ten produkt
  1 osoba kupiła ten produkt
  Darmowa wymiana prezentu
  Darmowa wymiana prezentu
  Sto dni na zwrot
  100 dni na zwrot
  blik payu apple pay google pay twisto