Jazda Subaru vs GKD vs BMW – Tor Słomczyn

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Za kierownicą każdego z wymienionych aut pokonasz po 2 okrążenia po pętli toru. Łącznie dystans 12 km.

Lokalizacja

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, ok 6 km od Grójca

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana terminu realizacji prezentu jest możliwa w czasie nie krótszym niż 7 dni roboczych przed ustalonym terminem realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda Subaru vs GKD vs BMW – Tor Słomczyn

FAQ

22.08.2017
Dzień dobry,
chciałabym zapytać ile okrążeń jest przewidzianych na każdy z tych aut w cenie 399 zł? I czy ewentualnie można zwiększyć ilość okrążeń, jak by to wyglądało cenowo? Bo nie widzę informacji na stronie :)

Pozdrawiam
Odpowiedź z 13.09.2017
Witam,
za kierownicą każdego z wymienionych aut pokonasz po 2 okrążenia po pętli toru. Łącznie dystans 12 km. Jeżeli taka opcja jest niewystarczalna, należy wykupić większą ilość voucherów.

Pozdrawiam,
Elżbieta Michałek
Zadaj pytanie

Mapa

 Jazda Subaru Impreza vs GKD Legend vs BMW E46 realizowana jest w dniu eventu motoryzacyjnego na terenie toru Słomczyn. Na czas przejazdów instruktor zajmuje miejsce pasażera. Każdym autem pokonywany jest dystans dwóch okrążeń toru.

Komu podarować jazdę Subaru vs GKD vs BMW?

 • pasjonatowi WRC
 • miłośnikowi marki Lotus
 • każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy na torze wyścigowym
 • mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją i chętnie porówna rajdowe Subaru z klasycznym Lotusem 7 i sportowym samochodem osobowym BMW

Atrakcja

Jazda Subaru vs GKD vs BMW to okazja do sprawdzenia i porównania skrajnie odmiennych aut – klasycznego roadstera, rajdowego Subaru ora sportowej osobówki marki BMW. Jazda realizowana jest na terenie zamkniętego toru wyścigowego w Słomczynie w dniu eventu motoryzacyjnego. Przed jazdą odbędzie się krótkie szkolenie na temat zasad bezpieczeństwa, reguł obowiązujących na torach wyścigowych oraz specyfiki każdego z aut. Instruktor udziela cennych wskazówek także podczas przejazdu, ponieważ zajmuje miejsce pasażera. 

Subaru Impreza STI

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza jest prawdziwą legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

GKD Lotus Super 7

GKD Legend to lekki, sportowy samochód produkowany przez brytyjską markę GKD Sports Cars. Był to pierwszy Lotus 7 bazujący na podzespołach BMW 3, wykorzystujący m.in.: hamulce, kolumnę kierownicy, dolny wałek kierowniczy, silnik, skrzynię biegów.

BMW 330 Ci E46

BMW E46 to samochód osobowy, będący kontynuacją serii 3. Produkowany był w latach 1998-2007 z przeznaczeniem na dwanaście rynków: europejski, amerykański, chiński, egipski, meksykański, indonezyjski, malezyjski, rosyjski, filipiński, tajlandzki, wietnamski i południowoafrykański. W każdym roku produkcji model wybierany był do pierwszej dziesiątki najlepszych samochodów, publikowanej przez magazyn „Car and Driver”.

Parametry aut

  Subaru Impreza GKD Legend BMW E46
Moc 350 KM 140 KM 231 KM
 0-100 km/h 5,3 s 5,1 s 6,5 s
Pojemność (cm3) 2000 1800 2979
V-max 248 km/h 190 km/h 250 km/h
 

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie
 4. Jazda na miejscu kierowcy Subaru Impreza, GKD Legend, BMW E46
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji - Tor Słomczyn

Tor Słomczyn zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od Grójca. Autodrom Słomczyn to obiekt motoryzacyjny, na terenie którego utworzone zostały trzy trasy przejazdu: tor kartingowy, tor samochodowy oraz tor rallycross. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie odcinków o różnej długości. Na potrzeby eventu motoryzacyjnego na Torze Słomczyn przygotowana zostanie trasa o długości 2 km. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • przejażdżka legendarnymi autami to marzenie milionów kierowców
 • prezent będzie odpowiedni dla każdego pasjonata motoryzacji
 • podarujesz zaskakujący prezent
pinezka
Tor Słomczyn (Warszawa, Grójec)  - zmień lokalizację

Tor Słomczyn (Warszawa, Grójec)   (zmień)

Cena:

Cena: 659 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0002810