Jazda OFF ROAD 4x4 – Stryszawa – Beskidy

(7)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Stryszawa (ok. 8 km od Suchej Beskidzkiej), trasy rozlokowane po Beskidach

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji maksymalnie 3 osoby towarzyszące, które mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, który można zabrudzić.

Wymagania

Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

Informacje dodatkowe

Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Mitsubishi pajero lub Suzuki Grand Vitara. Atrakcja obejmuje również filmowanie. Zalecamy wziąć ze sobą własną kartę micro SD.

Opinie (7)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2022-12-12

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą przygodę z OFF ROAD - em.
Załoga Auto Serwisu Wadowicka z Krakowa.

2021-04-01

Kupiłam jazdę off road dla mamy na imieniny, bo kocha adrenalinę i lubi uczyć się czegoś nowego. Wróciła zachwycona, mówiła że trasa była pełna przeszkód więc nie było miejsca na nudę. Juz zażyczyła sobie na urodziny taki sam voucher ale na 2 godzinną jazdę;)

2020-07-02

fajny prezent urodzinowy od żony

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Stryszawa – Beskidy

FAQ

08.07.2020

Czy można jazdę wykupić z kierowcą?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście. Instruktor może objąć stery. Osoba obdarowana zajmie miejsce pasażera.

13.10.2019

Czy samochody są z automatyczną skrzynia biegów?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W zależności od dostępności, uczestnik będzie miał do dyspozycji Mitsubishi Pajero ze skrzynia manualną lub Suzuki Grand Vitara z automatyczną skrzynią biegów.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda za kierownicą auta terenowego w Beskidach. Podczas jazdy OFF ROAD kierowca zmierzy się z trudnym terenem górzystym. Podczas przejazdu obecny jest instruktor, który zajmuje miejsce pasażera.

Komu podarować jazdę OFF ROAD w Beskidach?

 • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
 • Każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne wyzwania
 • Fanom mocnych wrażeń

OFF ROAD

Jazda OFF ROAD to okazja do sprawdzenia umiejętności w zakresie prowadzenia auta terenowego w trudnych i wymagających warunkach. Trasy przejazdu rozlokowane są po Beskidach. Przed jazdą odbywa się krótkie, 15 – minutowe szkolenie dotyczące budowy i obsługi pojazdu.  W czasie wyprawy kierowcy towarzyszy instruktor, który udziela cennych wskazówek i pomaga pokonać trasę lub w razie konieczności wyciągnąć auto przy pomocy wyciągarki. 

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w trudnym terenie, jednak pod nadzorem instruktora, który jazdą OFF ROAD zajmuje się zawodowo od kilku lat. Pomysłodawca Arkadiusz Leśniak jest uczestnikiem wypraw oraz rajdów terenowych, zarówno przeprawowych jak i szybkościowych. Nieustanie od roku 2010 w każdym sezonie zdobywa podium podczas terenowych rajdów. W sezonie 2015 osiągnął m.in. I miejsce w klasie Sport do 150 KM podczas Super Rally – Czarny Dunajec, Super Rally – Lisia Góra czy Super Rally – Bukowina Tatrzańska. 

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi.

Miejsce realizacji

Jazda OFF ROAD realizowana jest w Beskidach. Punktem początkowym wyprawy jest wieś Stryszawa. Miejscowość ta leży na wysokości od 380 do 807 m n.p.m. Rozciąga się przez prawie 10 km w Dolinie potoku Stryszawka. Począwszy od Suchej Beskidzkiej, a kończąc na szczycie Jałowca (1111 m). Uczestnik będzie pokonywał jedną z wybranych przez instruktora tras, które rozlokowane są na terenie Beskid. Teren zatem będzie mocno zróżnicowany pod względem wysokości. Kierowca będzie pokonywał liczne strome zjazdy i podjazdy, trawersy. Na swej drodze z pewnością napotka jary – zagłębienia terenu o wąskim dnie i stromych zboczach, a także błotne lub bagniste fragmenty szlaku. 

Filmowanie

Jazda OFF ROAD w Górach Beskidzkich jest filmowana. Jeśli uczestnik dostarczy organizatorowi własną kartę micro SD film zostanie na niej zarejestrowany. Długość filmu zależna będzie wówczas wyłącznie od pojemności karty. Gdy kierowca nie dysponuje własnym nośnikiem pamięci organizator udostępnia drogą internetową film, który odzwierciedla jedynie fragment przejazdu, najczęściej około 9 minut jazdy. Uczestnik otrzymuje film w jakości HD.

Auta terenowe

Jazdy realizowane są autami terenowymi. W zależności od dostępności uczestnik odbywa jazdę za kierownicą:

`1. Mitsubishi Pajero ze skrzynią manualną: 

 • Pojemność 2,5 l, TD – 99 KM
 • Pojemność 2,8 l,TD – 130 KM
 • Pojemność 3,0 l, benzyna – 150 KM
 • Pojemność 3,5 l, benzyna – 194 KM

2. Suzuki Grand Vitara z automatyczną skrzynią biegów, o pojemności 2,5 l (benzyna) – moc 144 KM

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Szkolenie z budowy i obsługi pojazdu (15 minut)
 3. Jazda za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora i maksymalnie 3 osób towarzyszących (45 minut lub 105 minut)
 4. Podsumowanie wyprawy OFF ROAD
 5. Otrzymanie filmu 
 6. Emocjonujące opowieści wśród znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
 • Obdarzysz kogoś niezwykłym przeżyciem, które z pewnością będzie długo wspominane
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

Realizacja

pinezka
Czas trwania:  1 godzina

Cena: 400 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto