Jazda OFF ROAD 4x4 – Stryszawa – Beskidy

3401

Jazda za kierownicą auta terenowego w Beskidach. Podczas jazdy OFF ROAD kierowca zmierzy się z trudnym terenem górzystym. Podczas przejazdu obecny jest instruktor, który zajmuje miejsce pasażera.

Komu podarować jazdę OFF ROAD w Beskidach?

 • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
 • Każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne wyzwania
 • Fanom mocnych wrażeń

OFF ROAD

Jazda OFF ROAD to okazja do sprawdzenia umiejętności w zakresie prowadzenia auta terenowego w trudnych i wymagających warunkach. Trasy przejazdu rozlokowane są po Beskidach. Przed jazdą odbywa się krótkie, 15 – minutowe szkolenie dotyczące budowy i obsługi pojazdu.  W czasie wyprawy kierowcy towarzyszy instruktor, który udziela cennych wskazówek i pomaga pokonać trasę lub w razie konieczności wyciągnąć auto przy pomocy wyciągarki. 

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w trudnym terenie, jednak pod nadzorem instruktora, który jazdą OFF ROAD zajmuje się zawodowo od kilku lat. Pomysłodawca Arkadiusz Leśniak jest uczestnikiem wypraw oraz rajdów terenowych, zarówno przeprawowych jak i szybkościowych. Nieustanie od roku 2010 w każdym sezonie zdobywa podium podczas terenowych rajdów. W sezonie 2015 osiągnął m.in. I miejsce w klasie Sport do 150 KM podczas Super Rally – Czarny Dunajec, Super Rally – Lisia Góra czy Super Rally – Bukowina Tatrzańska. 

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi.

Miejsce realizacji

Jazda OFF ROAD realizowana jest w Beskidach. Punktem początkowym wyprawy jest wieś Stryszawa. Miejscowość ta leży na wysokości od 380 do 807 m n.p.m. Rozciąga się przez prawie 10 km w Dolinie potoku Stryszawka. Począwszy od Suchej Beskidzkiej, a kończąc na szczycie Jałowca (1111 m). Uczestnik będzie pokonywał jedną z wybranych przez instruktora tras, które rozlokowane są na terenie Beskid. Teren zatem będzie mocno zróżnicowany pod względem wysokości. Kierowca będzie pokonywał liczne strome zjazdy i podjazdy, trawersy. Na swej drodze z pewnością napotka jary – zagłębienia ternu o wąskim dnie i stromych zboczach, a także błotne lub bagniste fragmenty szlaku. 

Filmowanie

Jazda OFF ROAD w Górach Beskidzkich jest filmowana. Jeśli uczestnik dostarczy organizatorowi własną kartę micro SD film zostanie na niej zarejestrowany. Długość filmu zależna będzie wówczas wyłącznie od pojemności karty. Gdy kierowca nie dysponuje własnym nośnikiem pamięci organizator udostępnia drogą internetową film, który odzwierciedla jedynie fragment przejazdu, najczęściej około 9 minut jazdy. Uczestnik otrzymuje film w jakości HD.

Auta terenowe

Jazdy realizowane są autami terenowymi. W zależności od dostępności uczestnik odbywa jazdę za kierownicą:

`1. Mitsubishi Pajero ze skrzynią manualną: 

 • Pojemność 2,5 l, TD – 99 KM
 • Pojemność 2,8 l,TD – 130 KM
 • Pojemność 3,0 l, benzyna – 150 KM
 • Pojemność 3,5 l, benzyna – 194 KM

2. Suzuki Grand Vitara z automatyczną skrzynią biegów, o pojemności 2,5 l (benzyna) – moc 144 KM

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Szkolenie z budowy i obsługi pojazdu (15 minut)
 3. Jazda za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora i maksymalnie 3 osób towarzyszących (45 minut lub 105 minut)
 4. Podsumowanie wyprawy OFF ROAD
 5. Otrzymanie filmu 
 6. Emocjonujące opowieści wśród znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
 • Obdarzysz kogoś niezwykłym przeżyciem, które z pewnością będzie długo wspominane
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Stryszawa (ok. 8 km od Suchej Beskidzkiej), trasy rozlokowane po Beskidach

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji maksymalnie 3 osoby towarzyszące, które mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, który można zabrudzić.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Mitsubishi pajero lub Suzuki Grand Vitara. Atrakcja obejmuje również filmowanie. Zalecamy wziąć ze sobą własną kartę micro SD.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product