Indywidualna lekcja jazdy na rolkach z instruktorem. Zajęcia realizowane w Katowicach, dokładne miejsce ustalane indywidualnie podczas rezerwacji. Czas trwania lekcji to ok. 1 h.
Nauka jazdy na rolkach w Katowicach to indywidualne zajęcia z instruktorem, skierowane zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych rolkarzy. Program i tempo zajęć zostaną dostosowane indywidualnie do umiejętności i możliwości uczestnika, dzięki czemu zajęcia będą bardziej efektywne i przyniosą jeszcze więcej satysfakcji.
eVoucher
Kurier DPD
Paczkomaty
Poczta Polska
365
Katowice, dokładne miejsce ustalane podczas rezerwacji
1 godzina.
W okresie zimowym zajęcia prowadzone są na krytym obiekcie. W ciepłych miesiącach lekcje odbywają się na zewnątrz.
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.
Zalecamy naukę na własnych rolkach. Jeżeli osoba obdarowana nie posiada rolek, szkoła zapewni rolki na czas lekcji.
Osoby niepełnoletnie muszę posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.
Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rolkarstwa, licznymi osiągnięciami oraz ukończonymi kursami.
Brak zapisanych pytań do produktu.
masakra! nie wiedziałem, że jest tyle przeróżnych technik jazdy na rolkach! Teraz będę szlifować swoje umiejętności!
Swietna sprawa! Po tej lekcji to ja teraz jestem MISTRZEM rolkarstwa :D no dobra, może trochę przesadziłem ale muszę nadmienić, że naprawdę warto udać się na takie zajęcia! :)