Jazda na rolkach - trening z instruktorem w Katowicach

1

Indywidualna nauka jazdy dla dorosłych prowadzona przez profesjonalnych instruktorów Inline Academy obejmuje zajęcia praktyczne, podczas których uczestnik nauczy się podstaw bezpiecznej i poprawnej technicznie jazdy na rolkach. Program lekcji umożliwi szybkie postępy w treningu, naukę płynnej jazdy na rolkach, sposobów zatrzymywania, hamowania i poruszania się po trasach rolkarskich. Zakres nauki będzie dostosowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami i możliwościami fizycznymi tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna.
Zajęcia obejmują też część teoretyczną, porady dotyczące sprzętu do wybranego rodzaju jazdy (fitnes, rekreacyjna, freeride, freestyle). Dla zaawansowanych rolkarzy program zajęć jest indywidualnie dobierany do umiejętności. Zajęcia są wstępem do kursu profesjonalnej jazdy na rolkach i w przypadku Twojego zainteresowania mogą być kontynuowane podczas kolejnych zajęć z instruktorami Inline Academy.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Katowice

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Katowice249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  W okresie zimowym zajęcia prowadzimy na krytym obiekcie Skateinpark w Chorzowie. W ciepłych miesiącach lekcje odbywają się na zewnątrz.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osoby towarzyszące, które będą obecne podczas lekcji. Udział w lekcji bierze jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy naukę na własnych rolkach. Jeżeli nie posiadasz rolek, to szkoła zapewni Tobie rolki na czas lekcji.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszę posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Zabronia jest realizacji po spozyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rolkarstwa, powiązanym z licznymi osiągnięciami oraz ukończonymi kursami.

#Amadi

masakra! nie wiedziałem, że jest tyle przeróżnych technik jazdy na rolkach! Teraz będę szlifować swoje umiejętności!

#wiktor j.

Swietna sprawa! Po tej lekcji to ja teraz jestem MISTRZEM rolkarstwa :D no dobra, może trochę przesadziłem ale muszę nadmienić, że naprawdę warto udać się na takie zajęcia! :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product