Jazda czołgiem – Zabrze

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda za sterami czołgu trwa 30 minut.

Lokalizacja

Park Techniki Wojskowej, ul. Mochnackiego 12, Zabrze

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się 3 osoby towarzyszące, które zrealizują jazdę na kadłubie czołgu.

Obowiązujący strój

Swobodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe. Odzież może ulec trwałemu zabrudzeniu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy wykupić bilet wstępu w kasie Sztolni Królowa Luiza w cenie ok. 10 zł normalny lub ok. 5 zł ulgowy. Bilet uprawnia do wstępu na teren Parku Techniki Wojskowej, który można dodatkowo zwiedzić po przejażdżce.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-26

Rewelacyjny prezent dla osób lubiących mocne wrażenia. Bardzo sympatyczna i serdeczna obsługa. Pani Instruktor - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gorąco polecam!!!

2023-08-30

Polecam wszystkim jazdę czołgiem. Przeżycie niezapomniane, obsługa bardzo pomocna i sympatyczna. Prezent bardzo udany :-)

2023-08-30

Prowadzenie czołgu po blotnych drogach naprawdę wielka frajda. Panowie z obsługi bardzo pomocni i full profeska, polecam 👍

Dodaj Opinię

Jazda czołgiem – Zabrze

FAQ

13.01.2022
Dzień dobry, Czy są jakieś ograniczenia wagowe lub szerokościowe osoby wsiadającej do czołgu?
Odpowiedź z 13.01.2022
Dzień dobry, waga maksymalna osoby realizującej to 120 kg. Na ten moment nie jesteśmy w stanie potwierdzić szerokościowo możliwości, czołg jest w serwisie.
13.10.2021
Jaka jest ważność vouchera?
Odpowiedź z 13.10.2021
Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu.
13.10.2021
Witam, jaki termin ważności ma voucher? i czy w okresie zimowym też odbywają się przejażdżki?
Odpowiedź z 13.10.2021
Dzień dobry, Voucher ważny jest standardowo 365dni. Może Pani dodatkowo zakupić opcję BEZ ENDU - po roku niewykorzystany prezent stanie się bezterminową kartą podarunkową https://prezentmarzen.com/bezendu/ Jazda czołgiem realizowana jest przez cały rok. W okresie zimowym niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny dogodny termin.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Samodzielna jazda za sterami czołgu T-55 w pobliżu Parku Techniki Wojskowej w Zabrzu. Przejazd trwa ok. 30 minut i realizowany jest w towarzystwie instruktora. W jeździe mogą uczestniczyć również trzy osoby towarzyszące.

Komu podarować jazdę czołgiem?

  • Pasjonatowi militarnych pojazdów
  • Miłośnikowi filmów wojennych, który chciałby choć na chwilę wcielić się w ich bohatera
  • Każdemu, kto marzy o przeżyciu czegoś nietypowego i niespotykanego

Jazda czołgiem

Jazda za sterami czołgu to niesamowite doznanie, którego nie można porównać do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu. Przejażdżka realizowana jest czołgiem T-55 na terenie poligonu wojskowego i rozpoczyna się od krótkiego szkolenia. Instruktor przedstawi zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na poligonie, po czym zapozna uczestnika z czołgiem i jego obsługą. Po teoretycznym wstępie, rozpocznie się przejażdżka za sterami blisko 600-konnej maszyny. Przejażdżka odbywa się na małym poligonie czołgowym sąsiadującym bezpośrednio z Parkiem Techniki Wojskowej, a trasa przejazdu zostanie dobrana indywidualnie do umiejętności i oczekiwań osoby obdarowanej. Uczestnik może zaprosić na przejażdżkę 3 osoby towarzyszące, które zajmą miejsce na kadłubie czołgu.

Czołg T-55

T-55 to niezawodny model, który doczekał się największej produkcji od momentu II wojny światowej. Był produkowany w ZSRR, Czechosłowacji, Polsce oraz Chinach i wsparł siły zbrojne w sumie 38 państw. Ważący blisko 36,5 tony pojazd mieści w sumie 4-osobową załogę i osiąga prędkość ok. 50 km/h (po drodze). Uzbrojony jest w armatę, 2 karabiny maszynowe i jeden wielkokalibrowy karabin maszynowy. Czołg charakteryzuje się solidnym wykonaniem. W jego konstrukcji zastosowano blachy pancerne, których grubość w przypadku niektórych elementów przekracza 20 cm.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza niecodzienną możliwość poprowadzenia czołgu
  • Spełnia marzenie każdego miłośnika militarnych pojazdów
  • Jest oryginalnym podarunkiem, który na długo zapisze się w pamięci

Polecamy ten prezent dla:

pinezka
Zabrze  - zmień lokalizację

Zabrze   (zmień)

Cena:

Cena: 3 194 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0006156