Jazda czołgiem – Zabrze

(10)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda za sterami czołgu trwa 30 minut.

Lokalizacja

Park Techniki Wojskowej, ul. Mochnackiego 12, Zabrze

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się 3 osoby towarzyszące, które zrealizują jazdę na kadłubie czołgu.

Obowiązujący strój

Swobodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe. Odzież może ulec trwałemu zabrudzeniu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy wykupić bilet wstępu w kasie Sztolni Królowa Luiza w cenie 10 zł normalny lub 5 zł ulgowy. Bilet uprawnia do wstępu na teren Parku Techniki Wojskowej, który można dodatkowo zwiedzić po przejażdżce.

Opinie (10)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-30

Polecam wszystkim jazdę czołgiem. Przeżycie niezapomniane, obsługa bardzo pomocna i sympatyczna. Prezent bardzo udany :-)

2023-08-30

Prowadzenie czołgu po blotnych drogach naprawdę wielka frajda. Panowie z obsługi bardzo pomocni i full profeska, polecam 👍

2023-08-18

To było fantastyczne doświadczenie raz w życiu. Naprawdę niezapomniane, a jedną z najlepszych rzeczy jest to, że możesz zabrać 3 swoich przyjaciół na przejażdżkę! :-) Jazda czołgiem to wspaniałe doświadczenie i bardzo się cieszę, że to zrobiłem. Personel jest pomocny, przyjazny i profesjonalny, a to świetne miejsce do zwiedzania i robienia zdjęć!

It was a fantastic once in a lifetime experience. Truly unforgettable, and one of the best things is that you can take 3 of your friends along for the ride! :-) The tank ride is a great experience and I'm so glad I did it. The staff are helpful, friendly and professional and it's a great place to visit and take photos!

Dodaj Opinię

Jazda czołgiem – Zabrze

FAQ

13.01.2022

Dzień dobry, Czy są jakieś ograniczenia wagowe lub szerokościowe osoby wsiadającej do czołgu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, waga maksymalna osoby realizującej to 120 kg. Na ten moment nie jesteśmy w stanie potwierdzić szerokościowo możliwości, czołg jest w serwisie.

13.10.2021

Jaka jest ważność vouchera?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu.

13.10.2021

Witam, jaki termin ważności ma voucher? i czy w okresie zimowym też odbywają się przejażdżki?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, Voucher ważny jest standardowo 365dni. Może Pani dodatkowo zakupić opcję BEZ ENDU - po roku niewykorzystany prezent stanie się bezterminową kartą podarunkową https://prezentmarzen.com/bezendu/ Jazda czołgiem realizowana jest przez cały rok. W okresie zimowym niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny dogodny termin.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Samodzielna jazda za sterami czołgu T-55 w pobliżu Parku Techniki Wojskowej w Zabrzu. Przejazd trwa ok. 30 minut i realizowany jest w towarzystwie instruktora. W jeździe mogą uczestniczyć również trzy osoby towarzyszące.

Komu podarować jazdę czołgiem?

  • Pasjonatowi militarnych pojazdów
  • Miłośnikowi filmów wojennych, który chciałby choć na chwilę wcielić się w ich bohatera
  • Każdemu, kto marzy o przeżyciu czegoś nietypowego i niespotykanego

Jazda czołgiem

Jazda za sterami czołgu to niesamowite doznanie, którego nie można porównać do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu. Przejażdżka realizowana jest czołgiem T-55 na terenie poligonu wojskowego i rozpoczyna się od krótkiego szkolenia. Instruktor przedstawi zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na poligonie, po czym zapozna uczestnika z czołgiem i jego obsługą. Po teoretycznym wstępie, rozpocznie się przejażdżka za sterami blisko 600-konnej maszyny. Przejażdżka odbywa się na małym poligonie czołgowym sąsiadującym bezpośrednio z Parkiem Techniki Wojskowej, a trasa przejazdu zostanie dobrana indywidualnie do umiejętności i oczekiwań osoby obdarowanej. Uczestnik może zaprosić na przejażdżkę 3 osoby towarzyszące, które zajmą miejsce na kadłubie czołgu.

Czołg T-55

T-55 to niezawodny model, który doczekał się największej produkcji od momentu II wojny światowej. Był produkowany w ZSRR, Czechosłowacji, Polsce oraz Chinach i wsparł siły zbrojne w sumie 38 państw. Ważący blisko 36,5 tony pojazd mieści w sumie 4-osobową załogę i osiąga prędkość ok. 50 km/h (po drodze). Uzbrojony jest w armatę, 2 karabiny maszynowe i jeden wielkokalibrowy karabin maszynowy. Czołg charakteryzuje się solidnym wykonaniem. W jego konstrukcji zastosowano blachy pancerne, których grubość w przypadku niektórych elementów przekracza 20 cm.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza niecodzienną możliwość poprowadzenia czołgu
  • Spełnia marzenie każdego miłośnika militarnych pojazdów
  • Jest oryginalnym podarunkiem, który na długo zapisze się w pamięci

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Zabrze  - kliknij żeby zmienić

Zabrze   (zmień)

Cena:

Cena: 3 194 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0006156