Jazda ciągnikiem artyleryjskim ATS – Koszalin

(6)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda wraz z instruktażem trwa ok. 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy).

Lokalizacja

Fort Marian – Muzeum Techniki i Techniki Wojskowej, Malechowo 27b (ok. 28 km od Koszalina)

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty.

Informacje dla oglądających

Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, możliwe do zabrudzenia.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Atrakcja dostępna jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. W ramach prezentu zawarte jest zwiedzanie muzeum. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (6)

2021-03-30

Kupiłem jazdę ciągnikiem artyleryjskim dla mamy, która jest miłośniczka historii i wojskowych aut. Prezent oczywiście się spodobał i teraz czeka na realizację :)

2021-03-30

Jestem bardzo zadowolony z prezentu. Dostałem go na 50tkę od rodziny. Idealnie trafili w mój gust, jestem miłośnikiem pojazdów wojskowych.

2021-03-30

Mąż uwielbia nietuzinkowe wyzwania, a przy tym interesuje się militariami. Sprezenowalam mu ten voucher na urodziny. Prezent trafił w jego gust :)

Dodaj Opinię

Jazda ciągnikiem artyleryjskim ATS – Koszalin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda ciągnikiem artyleryjskim ATS w roli kierowcy w okolicach Koszalina. Jazda trwa ok. 15 minut, a przed jej rozpoczęciem odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem. Voucher obejmuje również bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych.

Komu podarować jazdę ciągnikiem artyleryjskim?

  • Przyjacielowi z Koszalina i okolic, który interesuje się militariami
  • Mężczyźnie, który lubi nietuzinkowe wyzwania
  • Każdej osobie, której bliska jest historia

Jazda ciągnikiem artyleryjskim ATS

Jazda ciągnikiem artyleryjskim to niecodzienna możliwość samodzielnego poprowadzenia pojazdu militarnego. Jazda odbywa się w towarzystwie instruktora, który przekaże uczestnikowi przed jej rozpoczęciem podstawowe zasady obsługi pojazdu. Ciągnik artyleryjski to pojazd radzieckiej konstrukcji, który pojawił się pod koniec lat 50. XX wieku. Wyposażony w gąsienicowe podwozie na bazie czołgu T-55 przeznaczony był do ciągnięcia armat i dział przeciwpancernych. Wykorzystywano go także do przewozu amunicji i załogi obsługi działa. Jazda ciągnikiem artyleryjskim trwa ok. 20 minut, obejmuje 5-minutowy instruktaż i ok. 15 minut samej jazdy. W ramach vouchera zapewniony jest również bilet wstępu do pobliskiego Muzeum Techniki i Techniki Wojskowej.

Fort Marian

Fort Marian to miejsce szczególnie związane z historią i motoryzacją, którego oferta przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom militariów. Na terenie bazy fortu mieszczą się strzelnica plenerowa, pole paintballowe oraz Muzeum Pojazdów Historycznych, które stanowi największą atrakcję kompleksu. Muzeum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów z kraju i zagranicy. W swojej kolekcji posiada wiele unikatowych pojazdów wojskowych pochodzących z okresu II wojny światowej oraz motocykli. W zbiorach muzeum znajdują się ponadto elementy uzbrojenia, wyposażenia i umundurowania, maszyny rolnicze oraz pozostałości największego na świecie bunkra stalowego do testowania amunicji i bunkra obserwacyjnego "Kugelbunker".

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o poprowadzeniu militarnego pojazdu
  • Pozwala przeżyć oryginalną i niezapomnianą przygodę
  • To prezent, który zachwyci każdego fana motoryzacji

Polecamy ten prezent dla:

pinezka
Koszalin  - kliknij żeby zmienić

Koszalin   (zmień)

Cena:

Cena: 1 869 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009329