Japoński manicure – Kraków

Japoński manicure w Yasumi SPA

Japoński manicure w Yasumi SPA w Krakowie to wieloetapowy zabieg pielęgnacyjny dłoni, a przede wszystkim paznokci. Tuż na wstępie Twoim paznokciom zostanie nadany odpowiedni kształt i długość. Po odepchnięciu skórek w płytkę paznokcia zostanie wtarty specjalny preparat. W jego skład wchodzi wiele składników oraz substancji odżywczych m.in. keratyna, witamina E + A, pyłek pszczeli i krzemionka z Morza Japońskiego. Następnie powierzchnia paznokci zostanie pokryta specjalnym pudrem, który pozwoli utrzymać efekty błyszczących paznokci na dłużej. Zabieg kończony jest poprzez nawilżenie skórek oliwką oraz nakremowanie dłoni.  

Zniewalające efekty!

Japoński manicure to niezwykle odżywczy i regenerujący zabieg pielęgnacyjny dla paznokci. Działanie odżywczego preparatu wzmacnia płytkę, która staje się widocznie zdrowsza, mocniejsza i piękna. Twoje paznokcie nabiorą naturalnego blasku delikatnej, różowej perły. Zabieg ten polecany jest szczególnie w przypadku paznokci kruchych, łamliwych czy rozdwajających się. Japońskie manicure raz na zawsze zniweluje problemy związane z płytką paznokci.  

Synteza luksusu, relaksu i zmysłowości – Instytut Zdrowia i Urody Yasumi

Filozofia Yasumi dąży do uzyskania stanu równowagi pomiędzy ciałem i umysłem. Dzięki owej harmonii możliwe staje się odzyskanie energii i zdrowia. Dlatego też Yasumi SPA w Krakowie oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych oraz rytuałów, które wykonane z należytą precyzją oraz pasją skutecznie oddziałują zarówno na stan ciała jak i ducha. Wykwalifikowani kosmetolodzy oraz masażyści potrafią przywrócić każdemu utraconą witalność i wprowadzić w błogi stan ukojenia.  

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Relaks i Uroda

Kup w zestawie 24 lokalizacje

PrezentMarzeń - Relaks i Uroda299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  YASUMI - Instytut Zdrowia i Urody, ul. Bartosza Głowackiego 24 l.u. 5

 • Czas trwania

  Japoński manicure trwa 45 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny.

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz korzystanie z usług salonu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Przeciwwskazania: grzybica, brodawki, choroby bakteryjne i wirusowe, stany alergiczne skóry, rany, świeże blizny, choroby płytki paznokcia.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności