Interkamp Junior – Teatr, taniec, muzyka – Kazimierz Dolny

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

11 dni

Lokalizacja

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, ul. Juliusza Małachowskiego 17, Kazimierz Dolny

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja sezonowa

Informacje dla oglądających

W atrakcji bierze udział osoba obdarowana voucherem

Obowiązujący strój

Dowolny

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Atrakcja przeznaczona dla dzieci od 7 - 12 lat

Opinie (0)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.

Dodaj Opinię

Interkamp Junior – Teatr, taniec, muzyka – Kazimierz Dolny

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Żywiołem Twojej pociechy jest scena? Ten obóz warsztatowy rozwinie zainteresowania aktorskie, muzyczne i taneczne młodych gwiazd sceny. Urozmaicony program i artystyczna atmosfera Kazimierza Dolnego oraz kadra pasjonatów to gwarancja niezapomnianej przygody. Obóz trwa 11 dni i przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Komu podarować Interkamp Junior – Teatr, taniec, muzyka w Kazimierzu Dolnym?

 • małym artystkom i artystom, którzy kochają występy na scenie,

 • dzieciom chcącym rozwijać swoje umiejętności artystyczne,

 • rodzicom dzieci, którzy szukają pomysłu na aktywne obozy z pasją.

Interkamp Junior – Teatr, taniec, muzyka 

Interkamp Junior to magiczne miejsce, gdzie pasja do teatru, tańca i muzyki łączy się z urokami malowniczego Kazimierza Dolnego. Podczas Interkamp Junior uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w różnych dziedzinach artystycznych. Warsztaty teatralne pozwolą im odkryć świat aktorstwa, naukę wyrażania emocji i pracy w zespole. Doświadczeni instruktorzy poprowadzą zajęcia taneczne, gdzie dzieci będą miały okazję odkryć różne style tańca i tworzyć choreografie. Ponadto, w ramach zajęć muzycznych, uczestnicy będą mogli eksperymentować z różnymi instrumentami, odkrywać swoje głosy i uczyć się tworzenia własnej muzyki.

Program obozu:

 • Warsztaty teatralne. Uczestnicy poznają teatralne rozgrzewki i elementarne zadania aktorskie, będą improwizować, przygotowywać krótkie scenki i wcielać się w różne postaci.

 • Warsztaty taneczne. Hip-hop, dancehall, funky, jazz, salsę… W programie figury, kroki i krótkie układy, z których powstanie finałowa choreografia. 

 • Warsztaty muzyczne. Różne warianty rozśpiewek, podstawy emisji głosu, techniki prawidłowego oddychania, ćwiczenia rytmiczne i uwrażliwiające słuch muzyczny.

 • ABC sceny. Codzienna dawka pojęć, słownictwa i ciekawostek, którym posługują się profesjonalni artyści sceniczni.

 • Prezentacja sceniczna. Sztuka autoprezentacji, sposoby walki z tremą, dobór kostiumu i fryzury, zasady pracy z mikrofonem.

 • Budowanie zespołu. W programie gry i ćwiczenia team-buildingowe, wzbogacone o pracę z wyobraźnią, ciałem, głosem. 

 • Mów pięknie! Warsztaty skupione na wyraźnym mówieniu, zabawne łamańce językowe, sposoby podawania tekstu ze sceny. 

 • Lato talentów. Na przyszłe gwiazdy sceny czeka spore wyzwanie – udział w konkursie typu talent show. Przyjazna publiczność i jury gwarantują dobrą zabawę.

 • Muzyczne kino. W ramach odpoczynku warto wspólnie obejrzeć i pogadać o fajnych filmach muzycznych, teledyskach i musicalach. 

W ramach vouchera obdarowany ma zagwarantowane zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Cena nie obejmuje dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej). Dodatkowe opłaty:

-Magiczne Ogrody - 110 zł,

-Rejs po Wiśle - 50 zł,

- galeria najlepszych zdjęć - 39 zł,

- przygodowy pakiet obozowy - 150 zł.

Kazimierz Dolny

Interkamp Junior odbywa się w urokliwym Kazimierzu Dolnym położonym w województwie lubelskim – miejscu znanej galerii sztuki, zabytkowych kamienic i pięknych krajobrazów. Uczestnicy będą mieli okazję czerpać inspirację z atmosfery tego artystycznego miasta, tworząc swoje własne dzieła w niepowtarzalnym otoczeniu.

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to doświadczona firma działająca od 1998 roku. Ich obozy rodzą się z pasji, którą pragną się dzielić z innymi. Dzięki tematycznym obozom dzieci uczą się, przeżywają niezapomniane przygody i poznają świat, pozostając jednocześnie pod dobrą opieką. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów i opiekunów troszczy się o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika. Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to miejsce, w którym pasja, przygoda i doświadczenie stają się fundamentem niezapomnianych kolonii dla dzieci. Zapraszamy do odkrywania fascynującego świata aktywnego wypoczynku i tworzenia pięknych wspomnień dla najmłodszych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala rozwinąć zainteresowania,

 • pobudza kreatywność młodych ludzi,

 • umożliwia poznanie ludzi z pasją i stworzyć przyjaźnie na całe życie

Realizacja

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 3 099 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0013709