Indywidualny trening squasha – Wrocław

1

Aktywność – sposób na życie!

Sport, który wybierzesz dla siebie powinien nie tylko rozwijać Twoją sprawność fizyczną, uczyć zdrowej rywalizacji i szlifować charakter. Przede wszystkim powinien być czystą przyjemnością i doskonałym sposobem na niebanalne i aktywne spędzenie wolnego czasu! Kto wie, może już po pierwszej lekcji zdecydujesz się dalej pielęgnować niezwykłą pasję, jaką stanie się squash?

 

Lekcja z instruktorem – najlepszy start!

Pierwsza lekcja squasha powinna odbyć się pod czujnym okiem profesjonalisty, abyś mógł dokładnie poznać zasady tego sportu. Na początku doświadczony instruktor przekaże Ci po krótce teorię gry w squasha, zasady, omówi również sprzęt wykorzystywany do gry. Następnie będziesz mógł spróbować swoich sił w części praktycznej. Trener na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek, które pomogą skorygować błędy i poprawić Twoją skuteczność.

 

Dlaczego akurat squash?

Zapoczątkowany w Anglii, szybko stał się sportem uwielbianym przez miłośników aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Squash polega na odbijaniu rakietą( podobną do tenisowej) piłki o ścianę w taki sposób, by jak najbardziej uniemożliwić przeciwnikowi jej ponowne odbicie. Kort do squasha jest zamknięty ścianami ze wszystkich czterech stron. Wszystkie ściany biorą udział w grze, jednak tylko w powierzchni zamkniętej wyznaczonymi liniami. Ściana tylna zwykle jest szklana, przez co zapewnia możliwość dokładnego śledzenia przebiegu gry przez obserwatorów.
Mimo, że w Polsce squash nie jest jeszcze oficjalną dyscypliną sportową uznaną przez Ministerstwo Sportu RP, są rozgrywane liczne turnieje, oraz zawody w squasha. Warto dodać, że Polska jest krajem, w którym squash rozwija się najdynamiczniej w Europie.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Długosza 71 (teren zakładów ASPA)

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu.

#Marta

Można się nieźle zmęczyć i wyżyć! Mam stresującą pracę, a wyjście na squasha daje mi reset i odcięcie od problemów. Polecam!!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product