Indywidualny trening squasha – Wrocław

(2)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina.

Lokalizacja

ul. Jana Długosza 71 (teren zakładów ASPA)

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu.

Opinie (2)

2021-03-28

Zakupiłam dwa vouchery dla siebie i koleżanki. Miło spędziłyśmy czas. Czasami każdemu przyda się troche wysiłku i zmęczenia, zwłaszcza dla osób, które mają prace bierną

2016-10-13

Można się nieźle zmęczyć i wyżyć! Mam stresującą pracę, a wyjście na squasha daje mi reset i odcięcie od problemów. Polecam!!!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Indywidualny trening squasha – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Aktywność – sposób na życie!

Sport, który wybierzesz dla siebie powinien nie tylko rozwijać Twoją sprawność fizyczną, uczyć zdrowej rywalizacji i szlifować charakter. Przede wszystkim powinien być czystą przyjemnością i doskonałym sposobem na niebanalne i aktywne spędzenie wolnego czasu! Kto wie, może już po pierwszej lekcji zdecydujesz się dalej pielęgnować niezwykłą pasję, jaką stanie się squash?

 

Lekcja z instruktorem – najlepszy start!

Pierwsza lekcja squasha powinna odbyć się pod czujnym okiem profesjonalisty, abyś mógł dokładnie poznać zasady tego sportu. Na początku doświadczony instruktor przekaże Ci po krótce teorię gry w squasha, zasady, omówi również sprzęt wykorzystywany do gry. Następnie będziesz mógł spróbować swoich sił w części praktycznej. Trener na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek, które pomogą skorygować błędy i poprawić Twoją skuteczność.

 

Dlaczego akurat squash?

Zapoczątkowany w Anglii, szybko stał się sportem uwielbianym przez miłośników aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Squash polega na odbijaniu rakietą( podobną do tenisowej) piłki o ścianę w taki sposób, by jak najbardziej uniemożliwić przeciwnikowi jej ponowne odbicie. Kort do squasha jest zamknięty ścianami ze wszystkich czterech stron. Wszystkie ściany biorą udział w grze, jednak tylko w powierzchni zamkniętej wyznaczonymi liniami. Ściana tylna zwykle jest szklana, przez co zapewnia możliwość dokładnego śledzenia przebiegu gry przez obserwatorów.
Mimo, że w Polsce squash nie jest jeszcze oficjalną dyscypliną sportową uznaną przez Ministerstwo Sportu RP, są rozgrywane liczne turnieje, oraz zawody w squasha. Warto dodać, że Polska jest krajem, w którym squash rozwija się najdynamiczniej w Europie.

 

Czytaj więcej

Realizacja

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena:

Cena: 125 zł

Opcja BEZ ENDU
12,50 zł

Wykonawca:

Wrocław Squash Club
Wrocław Squash Club

Opinie w Google:

4.6 wynik z 421 ocen
 • Katarzyna Kosinska
  Katarzyna Kosinska

  Nieszczegolnie, korty do badmintona sa bardzo blisko siebie, lotka (prywatna)nam ugrzezla na belce pod sufitem, choc mozna by zamontowac pewnie jakies siatki. Ale najgorsze, ze lampy sa pomontowane na scianach, co bardzo przeszkadza, bo razi przy grze w badmintona. No i niestety trzeba placic za kazda pozyczona rakietke...A nie wszedzie tak jest.

 • Katarzyna Karwat
  Katarzyna Karwat

  Można poćwiczyć jest tam też grota solna I mili trenerzy jest tam też szczególną osoba jest to córka pana Michała jest też to mistrzyni Squosza pan Michał to właściciel i nauczyciel tego budynku oprócz Squosza jest jeszcze badbinkton

 • Agnieszka Sowa
  Agnieszka Sowa

  Brudno, pełno starych bibelotów na podłodze. Ale kort jak kort, jest OK

 • Sebastian Roszak
  Sebastian Roszak

  Zawsze miłe Panie na obsłudze, wszystko beż zastrzeżeń.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0001383