Indywidualny trening squasha dla dwojga – Wrocław

1

Aktywność we dwoje!

Sport, który wybierzecie dla siebie powinien nie tylko rozwijać waszą sprawność fizyczną, uczyć zdrowej rywalizacji i zacieśniać więź między wami. Przede wszystkim powinien być czystą przyjemnością i doskonałym sposobem na niebanalne i aktywne spędzenie wolnego czasu we dwoje! Kto wie, może już po pierwszej lekcji oboje zakochacie się w tym sporcie i stanie się on waszą pasją, którą warto będzie razem pielęgnować?

Lekcja z instruktorem – najlepszy start!

Pierwsza lekcja squasha powinna odbyć się pod czujnym okiem profesjonalisty, abyście mogli poznać przede wszystkim podstawy tego sportu i nie zniechęcać się, jeśli coś nie wyjdzie od razu. Doświadczony trener zadba o prawidłowy przebieg lekcji, na początku po krótce opowie o squashu, wytłumaczy na czym polega ten sport, zapozna was również z całym niezbędnym sprzętem, którego będziecie używać. Następnie przyjdzie czas na cześć praktyczną, podczas której oboje spróbujecie własnych sił w tym niesamowitym sporcie!

Dlaczego akurat squash?

Zapoczątkowany w Anglii, szybko stał się sportem uwielbianym przez miłośników aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Squash polega na odbijaniu rakietą, podobną do tenisowej, piłki o ścianę w taki sposób, by jak najbardziej uniemożliwić przeciwnikowi jej ponowne odbicie. Kort do squasha jest zamknięty ścianami ze wszystkich czterech stron. Wszystkie ściany biorą udział w grze, jednak tylko w powierzchni zamkniętej wyznaczonymi liniami. Ściana tylna zwykle jest szklana, przez co zapewnia możliwość dokładnego śledzenia przebiegu gry przez obserwatorów.
Mimo, że w Polsce squash nie jest jeszcze oficjalną dyscypliną sportową uznaną przez Ministerstwo Sportu RP, to rozgrywane są liczne turnieje, oraz zawody w squasha. Warto dodać, że Polska jest krajem, w którym squash rozwija się najdynamiczniej w Europie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 9 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Długosza 71 (teren zakładów ASPA)

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product