Indywidualny kurs wspinaczki – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs składa się z 2-godzinnej lekcji z instruktorem i 2 darmowych wejść na halę (samodzielna wspinaczka) bez ograniczenia czasowego.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe RENi Sport, ul. Szymonowica 83, Kraków

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji w wyznaczonym miejscu jako gość może przebywać osoba towarzysząca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do okazania pisemnej zgody opiekuna.

Informacje dodatkowe

Sprzęt niezbędny do wspinaczki jest zapewniony na miejscu.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-14

Doskonały pomysł na prezent. Sama z siebie pewnie nigdy nie spróbowałabym swoich sił na ściance. Nie raz jeszcze wrócę ☺️

2021-04-08

Świetny prezent od zony, zawsze chciałem spróbować wspinaczki, udany kurs

2021-04-03

Super opcja na spędzenie wolnego czasu we dwójkę w mieście np w weekend. Instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem i pomagają w momencie kiedy coś nam nie wychodzi. Polecam

Dodaj Opinię

Indywidualny kurs wspinaczki – Kraków

FAQ

16.03.2018
Witam
Chciałem zapytać czy kurs jest podzielony na kilka dni? Czy te 2 godz z instruktorem i 3 godziny samodzielnej wspinaczki trzeba wykorzystać w jeden dzień?
Odpowiedź z 04.04.2018
Witam serdecznie,
prezent jest realizowany w ciągu jednego dnia.

Pozdrawiam,
Nina Seroka
Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualny kurs wspinaczki w Centrum Wspinaczkowym RENi Sport w Krakowie. W zależności od wybranej opcji kurs przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Kurs obejmuje 2-godzinne zajęcia z instruktorem podczas których uczestnik zostanie zapoznany z podstawami teoretycznymi i praktycznymi, a także 2 wejścia na halę w celu samodzielnego treningu i ugruntowania zdobytych umiejętności.

Komu podarować indywidualny kurs wspinaczki?

  • Przyjacielowi z Krakowa, który nie boi się wyzwań
  • Osobie, która lubi uczyć się nowych rzeczy
  • Koleżance, z którą wybierzesz się na kurs

Indywidualny kurs wspinaczki

Wspinaczka to wyjątkowy sport, który kształtuje wytrzymałość, kondycję i sprawność fizyczną. Poza rozwojem fizycznym, wspinaczka korzystnie wpływa na osobowość. To sport, który mobilizuje do łamania barier, pokonywania własnych słabości i stawiania sobie coraz wyższej poprzeczki. Świetną okazją do poznania wspinaczki jest indywidualny kurs w Centrum Wspinaczkowym RENi Sport w Krakowie.

W zależności od poziomu zaawansowania kurs może być dobrym startem dla początkujących, ale i lekcją pełną cennych wskazówek dla bardziej wprawionych wspinaczy.

RENi Sport Kraków

RENi Sport to firma, która utożsamia się z wysokością w wielu aspektach. Prowadzi różnego rodzaju prace wysokościowe, a także rozwinęła swoją działalność o halę wspinaczkową. Hala wyposażona jest w cały niezbędny sprzęt do uprawiania wspinaczki, dysponuje wieloma ściankami o różnym poziomie zaawansowania. RENi Sport zrzesza profesjonalistów z wszelkimi uprawnieniami do wykonywania swoich obowiązków, pełnymi pasji i miłości do sportu na wysokości.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do wykonywania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do nauczenia się czegoś nowego
  • To okazja do spędzenia czasu w ciekawy sposób z bliską osobą
  • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

 

Realizacja

pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 258 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto