Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Nowogard

(1)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

Lokalizacja

Nowogard - ok. 60 km od Szczecina i 90 km od Koszalina

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Opinie (1)

2019-12-03

Jeden z lepszych prezentów urodzinowych jakie w życiu dostałem! Pogoda trafiła się super do takich jazd, deszcz i błoto, więc było na czym poćwiczyć. Z instruktorem można było normalnie pogadać, dobrze tłumaczył. Nic tylko polecać

Dodaj Opinię

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Nowogard

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • kierowcy, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności jazdy po ciężkim terenie
  • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD
  • osobie, którą fascynują ciężkie i nieprzejezdne trasy samochodowe

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Nowogard

Indywidualne szkolenie OFF ROAD to wspaniała zabawa za kierownicą auta terenowego. Realizacja odbywa się w Nowogardzie - 60 km od Szczecina i 90 km od Koszalina. Do dyspozycji są auta z napędem na cztery koła marki Suzuki Vitara, Samurai i Nissan Patrol. Instruktorami są osoby związane z offroadem, którzy od wielu lat czynnie biorą udział w rajdach oraz prowadzą szkolenia i nauki OFF ROAD, jak również są organizatorami  wielu imprez rajdowych typu przeprawowego. Realizacja kursu OFF ROAD odbywa się w okolicach Nowogardu i trwa około 3 godzin. Przed rozpoczęciem jazdy instruktor przeprowadzi szkolenie teoretyczne, w którym poruszy takie zagadnienia jak budowa i wyposażenie samochodu terenowego, zasada działania napędu na cztery koła. Uczestnik dowie się również do czego służy blokada dyferencjału oraz reduktor. Po części teoretycznej przyjdzie czas na sprawdzenie umiejętności w praktyce. Teren jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu nawet przez chwilę nie będzie się nudzić. Każdy odcinek trasy to nowe wyzwania, kolejny zakręt to nowa niespodzianka. Pokonując strome podjazdy, zjazdy, przeszkody błotne i piaszczyste, w pełni można wykorzystać napęd 4x4.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jazda OFF ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny
  • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
  • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: