Indywidualna nauka pływania – Warszawa

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależnie od wybranego wariantu.

Lokalizacja

Nowa Fala, ul. Garbińskiego 101-122, Baseny "Inflancka", ul. Inflancka 8

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki, ręcznik i czepek.

Wymagania

Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Młodzież i dzieci (powyżej 4 roku życia) mogą brać udział w nauce pływania, po podpisaniu zgody przez rodziców lub prawnych opiekunów.

Informacje dodatkowe

Sprzęt treningowy do dyspozycji kursanta gratis. Cena nie zawiera biletu wstępu na pływalnie.

Opinie (8)

2021-04-19

Córka od zawsze bała się wody, ale po lekcji indywidualnej stwierdziła że w końcu musi nauczyć się pływać :) polecam instruktora z super podejściem

2021-03-28

Kupiłem kilka voucherów i wszyscy skorzystali, bez problemów z realizacją. Wszystkie dzieciaki z rodziny obdarowane i zadowolone :)

2020-07-22

wszystko spoko, prezent trafiony

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Indywidualna nauka pływania – Warszawa

FAQ

26.09.2020

Czy kupując karnet 5 wejść sama wybieram w jakim czasie je wykorzystam?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, decyzja należy do osoby obdarowanej.

01.07.2020

Witam chciałbym się dowiedzieć czy przy zakupie 1 wejścia, instruktor będzie w stanie mnie nauczyć pływać? Czy może, aby się w pełni nauczyć potrzeba 5 wejść?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry. Jest to kwestia indywidualna. By w pełni nauczyć się pływania zachęcam wykupienie pięciu wejść. Instruktor w tym momencie ma możliwość korygowania i eliminowania ewentualnych błędów podczas kolejnych dni szkolenia, by w przyszłości one nie występowały, a pływanie dla Pana było tylko przyjemnością.  

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

 Indywidualna nauka pływania to atrakcja przeznaczona jest dla 1, 2 lub 3 osób, także dla najmłodszych. Czas trwania zależny jest od wybranego wariantu, dostępna jest jedna lekcja trwająca 45 minut oraz karnet 5 wejść x 45 minut.

Dla kogo indywidualna nauka pływania?

 • Dla rodziny, która chce wspólnie i aktywnie spędzić czas
 • Dla osoby, która chce nauczyć się pływać, ale brak jej motywacji do działania
 • Dla każdego, kto chciałby rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności
 • Dla dziecka, aby nauczyło się pływać i być może zainteresowało tą dziedziną sportu

Atrakcja

Indywidualna nauka pływania to zajęcia dla 1, 2 lub 3 osób w zależności od wybranej opcji. Osoba obdarowana podczas rezerwacji wybiera miejsce i czas zajęć, następnie w umówionym terminie spotyka się z instruktorem na basenie. Zajęcia są indywidualnie opracowane pod uczestnika wg jego umiejętności i potrzeb.

Lokalizacja

Do wyboru jedna lokalizacja:

 • Nowa Fala ul. Garbińskiego 1
 • Basen „Inflancka” ul. Inflancka 8

Bezpieczeństwo

Zajęcia odbywają się na basenie w towarzystwie instruktora, który posiada uprawnienia instruktorskie i ratownicze oraz dodatkowe, dotyczące sportów wodnych i klubów sportowych. Ponadto do dyspozycji uczestnika są wszelkie sprzęty niezbędne do nauki, a na basenie w którym odbywają się zajęcia obecni są inni ratownicy, którzy dbają o bezpieczeństwo na obiekcie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Stwarzasz okazję do aktywnego spędzenia czasu
 • Idealny prezent dla miłośników sportów wodnych 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba
Ilość wejść:  1 wejście

Cena: 99 zł

Opcja BEZ ENDU
9,90 zł

Wykonawca:

123 Pływamy
123 Pływamy

Opinie w Google:

4.9 wynik z 267 ocen
 • Dagmara Kaczor
  Dagmara Kaczor

  Z całego serca polecam szkołę pływania 123 Pływamy oraz trenera Mateusza Klugego (Kluge). Chciałam podszkolić umiejętności techniczne po bardzo długiej przerwie w pływaniu. Co dostałam w zamian? To, że zaczęłam czerpać niesamowitą radość i satysfakcję z pływania, której nie znałam wcześniej. Po prostu pływam zwinniej i z większą lekkością :) Mateusz miał już od początku naszego spotkania plan działania, który następnie jeszcze dopasował do mnie po sprawdzeniu moich umiejętności. To co mnie najbardziej ujęło, to profesjonalne zaangażowanie Mateusza i to, że jeśli coś okazywało się dla mnie za trudne do zrozumienia, to Mateusz znajdował inny sposób, żeby mi przekazać wiedzę. Lekcje w takiej atmosferze to sama przyjemność!

 • Arla Dob
  Arla Dob

  Super zajęcia! Cała godzina zabawy połaczonej z nauką, dużo "pomocy naukowych", tj. piankowych makaronów i desek, a nawet trafił się wielki piankowy materac! Dzieci pływają w wygrodzonej strefie, nikt im nie przeszkadza. Panie instruktorki wesołe i cierpliwe, są w wodzie razem z dziećmi, więc jest bezpiecznie. Polecam :)

 • malgoska7 Siw
  malgoska7 Siw

  Super podejście do klienta. Bardzo indywidualne. Będąc w zaawansowanej ciąży miałam obawy czy treningi nie będą zbyt obciążające, ale pan Patryk brał to pod uwagę i dostosowywał ćwiczenia do moich możliwości. Chciałam się skupić na dopracowaniu technik pływania i poprawić elementy, które pomagają pływać bardziej efektywnie i dokładnie to otrzymałam. Niestety ze względu na ciążę zajęć nie miałam dużo, ale po porodzie i ogarnięciu bobasa wracam do pływania z 123Pływamy! :)

 • Eliza Gilis
  Eliza Gilis

  Jestem bardzo zadowolona ze szkoły: fantastyczni instruktorzy z bardzo fajnym podejściem do dziecka, wygodny sposób rezerwacji, komunikacji i przesympatyczny i pomocny szef szkoły:)

 • jan Pi
  jan Pi

  Zdecydowanie polecam zajęcia z moim trenerem P. Patrykiem. Niesamowite podejście, cierpliwość, punktualności i elastyczność w przypadku konieczności przełożenia zajęć. Nauka pływania osoby dorosłej od zera przyniosła zauważalne efekty z lekcji na lekcję i skutkowała przełamaniem dotychczasowych barier.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny