Indywidualna lekcja salsy dla dwojga – Warszawa

3771

Poznajcie gorącą salsę!

Indywidualna lekcja salsy dla dwojga w Warszawie to zajęcia taneczne łączące wysoką jakość nauczania oraz komfort indywidualnego treningu z przyjemnością pochodzącą z samej esencji tańca, jakim jest salsa. To taniec polegający na flircie, kuszeniu czy uwodzeniu partnera. Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą i zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji.

Indywidualna lekcja pod okiem profesjonalisty!

Ten latynoski taniec to płynna kombinacja elementów salsy i marengue wraz z cumbią, bachatą i cha-cha. Salsa to oryginalne łączenie figur, a także i co najważniejsze, tworzenie odpowiedniego, gorącego klimatu między tancerzami. Indywidualny trening salsy pod okiem instruktora to możliwość odbycia lekcji, której tok będzie dostosowany do Waszych umiejętności oraz preferencji. Wspólnie spędzony czas pozostanie w Waszej pamięci na długo, a umiejętności zdobyte podczas zajęć pozwolą Wam przetańczyć cały wieczór na latynoskiej fieście i w każdej salosotece na świecie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się indywidualnie i obejmują naukę rdzennej kubańskiej salsy. Istnieje możliwość realizacji prezentu przez 1 osobę.

#julka

Ja wybrałam się sama na lekcję, bez partnera. Chyba wyszło mi to na dobre, bo skupiał uwagę tylko i wyłącznie na mnie i sam stał się moim partnerem. Także tańczyłam z prawdziwym mistrzem! :) fajnie, polecam, a ja sama chyba też się jeszcze kiedyś wybiorę.

#rychu54

powiem szczerze, że nie byłem zadowolony kiedy moja narzeczona oświadczyła mi, że wybieramy się na lekcję salsy. Salsa? Realy?! Poszedłem raczej z przymusu ale później się rozkręciłem i trochę potańczyliśmy, nauczyliśmy się kilku nowych tricków. Czekam na jakąś najbliższą imprezę to strzelimy taniec popisowy! ;)

#paweł i emi

Polecamy z całego serducha! Podszkoliliśmy trochę swoje taneczne umiejętności i teraz nie mamy się czego wstydzić wychodząc na parkiet :)

#beateł

Ja zabrałam swojego chłopaka, bo jak twierdzi ma dwie lewe nogi, a raczej miał :) w naszym przypadku na jednej lekcji się nie skończyło, ale już po kilku mam świetnego tancerza!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product