Indywidualna lekcja salsy dla dwojga – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lekcja tańca trwa 60 minut.

Lokalizacja

ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE).

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Wymagania

Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się indywidualnie i obejmują naukę rdzennej kubańskiej salsy. Istnieje możliwość realizacji prezentu przez 1 osobę.

Ważność vouchera

365

2015-07-29
5/5

Ja wybrałam się sama na lekcję, bez partnera. Chyba wyszło mi to na dobre, bo skupiał uwagę tylko i wyłącznie na mnie i sam stał się moim partnerem. Także tańczyłam z prawdziwym mistrzem! :) fajnie, polecam, a ja sama chyba też się jeszcze kiedyś wybiorę.

2015-07-29
5/5

powiem szczerze, że nie byłem zadowolony kiedy moja narzeczona oświadczyła mi, że wybieramy się na lekcję salsy. Salsa? Realy?! Poszedłem raczej z przymusu ale później się rozkręciłem i trochę potańczyliśmy, nauczyliśmy się kilku nowych tricków. Czekam na jakąś najbliższą imprezę to strzelimy taniec popisowy! ;)

2015-07-27
4/5

Polecamy z całego serducha! Podszkoliliśmy trochę swoje ...

Polecamy z całego serducha! Podszkoliliśmy trochę swoje taneczne umiejętności i teraz nie mamy się czego wstydzić wychodząc na parkiet :)

2015-03-05
4/5

Ja zabrałam swojego chłopaka, bo jak twierdzi ma dwie lewe ...

Ja zabrałam swojego chłopaka, bo jak twierdzi ma dwie lewe nogi, a raczej miał :) w naszym przypadku na jednej lekcji się nie skończyło, ale już po kilku mam świetnego tancerza!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualna lekcja salsy dla dwojga to godzinne zajęcia taneczne z instruktorem, podczas których można poznać podstawy salsy lub poćwiczyć swoje umiejętności i nauczyć się czegoś nowego.

Komu podarować Indywidualną lekcję salsy?

  • Parze, która chciałaby wspólnie nauczyć się tańczyć
  • Osobom, które kochają tańczyć salsę
  • Każdemu, kogo pociągają tańce latynoamerykańskie

Indywidualna lekcja salsy w Warszawie

Indywidualna lekcja salsy dla dwojga w Warszawie to zajęcia taneczne łączące wysoką jakość nauczania oraz komfort indywidualnego treningu z przyjemnością pochodzącą z samej esencji tańca, jakim jest salsa. To taniec polegający na flircie, kuszeniu czy uwodzeniu partnera. Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą i zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji. Ten latynoski taniec to płynna kombinacja elementów salsy i marengue wraz z cumbią, bachatą i cha-cha. Salsa to oryginalne łączenie figur, a także i co najważniejsze, tworzenie odpowiedniego, gorącego klimatu między tancerzami. Indywidualny trening salsy pod okiem instruktora to możliwość odbycia lekcji, której tok będzie dostosowany do  umiejętności oraz preferencji osób obdarowanych. Wspólnie spędzony czas pozostanie w pamięci na długo, a umiejętności zdobyte podczas zajęć pozwolą przetańczyć cały wieczór na latynoskiej fieście i w każdej salsotece na świecie.

Indywidualne zajęcia z salsy trwają 60 minut.

To idealny prezent, ponieważ

  • To możliwość wspólnej zabawy i nauki w jednym
  • Indywidualne zajęcia sprawią, że każdy będzie się świetnie bawił
  • Pod czujnym okiem instruktora można opanować podstawy lub ćwiczyć znane już elementy
Czytaj więcej

Cena: 120 zł

P0000581

Ocena 

5/5
4