Indywidualna lekcja Pole dance – Warszawa Centrum

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Zajęcia trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Dostępne lokalizacje: C.H. Jupiter, wejście E, ul. Towarowa 22 oraz ul. Blokowa 3, Szkoła Tańca FEN, Warszawa

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się indywidualnie. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

Ważność vouchera

365

2020-02-13
5/5

Taniec

Super przeżycie dla osób początkujących, Pani instruktor wszystko powoli tłumaczy, pokazuje. Trzeba mieć trochę siły, bo pole dance to nic prostego ;) Ale było fajnie, na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z takiej atrakcji.

2019-09-23
5/5

Taniec

Ekstra prezent dla pasjonatki tańca! Polecam

2019-07-02
5/5

prezent

Kupiłam ten prezent przyjaciółce na wieczór panieński. Na początku myślałam, że padnie ze śmiechu, ale teraz jest zachwycona, nigdy nie dostała tak oryginalnego prezentu. Jej zadowolenie jest bezcenne.

2016-02-05
5/5

4/5

Na zajęciach wymęczyłam się strasznie. Taniec na rurze wymaga dobrej kondycji i wyrobionych mięśni. Pozdrawiam

2016-02-04
5/5

5/5

Od jakiegoś czasu chciałam zabrać się za Pole dance, jednak potrzebowałam tej małej iskierki pobudzającej do działania. Udało się, dostałam znakomitą lekcję po której mam ochotę na więcej :) Polecam gorąco dziewczyny!

2016-02-03
5/5

Voucher w prezencie

Koleżanki kupiły mi lekcję Pole Dance na urodziny. Jak się okazało nie jest to taki łatwy sport jak się wydaje, ale wciąga na maxa. Zainwestowałam w karnet :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualna lekcja Pole dance z doświadczoną instruktorką w Warszawie. Zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować zajęcia pole dance?

  • Kobiecie, która kocha taniec
  • Przyjaciółce, która lubi stawiać sobie wyzwania
  • Osobie, która chciałaby aktywnie wykorzystać wolny czas

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja pole dance w Warszawie

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w szkole tańca FEN, która przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom. Podczas indywidualnej lekcji Pole dance instruktorka będzie skupiona wyłącznie na uczestniczce. Dzięki temu będzie mogła na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiednio dobrać poziom trudności, a także przygotować rozgrzewkę dopasowaną do kondycji i umiejętności kursantki. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się swobodnie podczas zajęć w grupie. Indywidualna lekcja trwa 60 minut.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To wymarzony pomysł na prezent dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
  • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej
  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 140 zł

P0001664

Ocena 

5/5
6