Indywidualna lekcja Pole dance – Warszawa Centrum

(7)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Szkoła Tańca FEN, ul. Blokowa 3, Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się indywidualnie. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

Opinie (7)

2021-04-19

Osobiście tańczę pole dance już długo i wiem ile siły i nerwów to kosztuje, a voucher kupiłam dla "podśmiewającej się" ze mnie przyjaciółki że to tylko wymachy wiadomo czym przy rurce :D poszła, wróciła cała w siniakach i z odmiennym zdaniem na temat tego sportu :D polecam!

2020-02-13

Super przeżycie dla osób początkujących, Pani instruktor wszystko powoli tłumaczy, pokazuje. Trzeba mieć trochę siły, bo pole dance to nic prostego ;) Ale było fajnie, na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z takiej atrakcji.

2019-09-23

Ekstra prezent dla pasjonatki tańca! Polecam

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Indywidualna lekcja Pole dance – Warszawa Centrum

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Indywidualna lekcja Pole dance z doświadczoną instruktorką w Warszawie. Zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować zajęcia pole dance?

  • Kobiecie, która kocha taniec
  • Przyjaciółce, która lubi stawiać sobie wyzwania
  • Osobie, która chciałaby aktywnie wykorzystać wolny czas

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja pole dance w Warszawie

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w szkole tańca FEN, która przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom. Podczas indywidualnej lekcji Pole dance instruktorka będzie skupiona wyłącznie na uczestniczce. Dzięki temu będzie mogła na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiednio dobrać poziom trudności, a także przygotować rozgrzewkę dopasowaną do kondycji i umiejętności kursantki. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się swobodnie podczas zajęć w grupie. Indywidualna lekcja trwa 60 minut.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To wymarzony pomysł na prezent dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
  • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej
  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 180 zł

Opcja BEZ ENDU
18 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0001664