Indywidualna lekcja Pole dance – Warszawa Centrum

3771

Indywidualna lekcja Pole dance z doświadczoną instruktorką w Warszawie. Zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować zajęcia pole dance?

 • Kobiecie, która kocha taniec
 • Przyjaciółce, która lubi stawiać sobie wyzwania
 • Osobie, która chciałaby aktywnie wykorzystać wolny czas

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja pole dance w Warszawie

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w szkole tańca FEN, która przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom. Podczas indywidualnej lekcji Pole dance instruktorka będzie skupiona wyłącznie na uczestniczce. Dzięki temu będzie mogła na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiednio dobrać poziom trudności, a także przygotować rozgrzewkę dopasowaną do kondycji i umiejętności kursantki. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się swobodnie podczas zajęć w grupie. Indywidualna lekcja trwa 60 minut.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To wymarzony pomysł na prezent dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
 • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej
 • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dostępne lokalizacje: C.H. Jupiter, wejście E, ul. Towarowa 22 oraz ul. Blokowa 3, Szkoła Tańca FEN, Warszawa

 • Czas trwania

  Zajęcia trwają 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji Szkoły Tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się indywidualnie. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

#Tatiana

Na zajęciach wymęczyłam się strasznie. Taniec na rurze wymaga dobrej kondycji i wyrobionych mięśni. Pozdrawiam

#Kasia

Od jakiegoś czasu chciałam zabrać się za Pole dance, jednak potrzebowałam tej małej iskierki pobudzającej do działania. Udało się, dostałam znakomitą lekcję po której mam ochotę na więcej :) Polecam gorąco dziewczyny!

#Bianka

Koleżanki kupiły mi lekcję Pole Dance na urodziny. Jak się okazało nie jest to taki łatwy sport jak się wydaje, ale wciąga na maxa. Zainwestowałam w karnet :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product