Indywidualna lekcja Pole dance – Kielce

3771

Indywidualna lekcja Pole dance realizowana w My Way Pole Dance Studio w Kielcach. W zależności od wybranej opcji, voucher upoważnia do udziału w 1, 4 lub 8 lekcjach tańca. Czas trwania pojedynczych zajęć to 60 minut.

Komu podarować indywidualną lekcję Pole dance?

 • Osobie, która chciałaby spróbować swoich sił na rurze
 • Koleżance, która chciałaby wysmuklić swoją sylwetkę
 • Każdej kobiecie, która pasjonuje się tańcem

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to ciekawa alternatywa dla zajęć fitness oraz siłowni, dzięki której można wymodelować sylwetkę, zwiększyć pewność siebie, a przy tym dobrze się bawić. Nie należy mylić Pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja Pole dance w Kielcach

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się pod okiem wykwalifikowanej instruktorki w My Way Pole Dance Studio w Kielcach. Studio dysponuje dwoma salami do tańca, wyposażonymi w profesjonalny sprzęt – drążkami do tańca o wysokości aż 4 m. Przyjazna, intymna atmosfera pozwoli na pełne rozluźnienie i poczucie komfortu. Dzięki indywidualnemu trybowi zajęć instruktorka będzie skupiona wyłącznie na osobie obdarowanej, co sprawi, że lekcje staną się jeszcze bardziej efektywne. Instruktorka dostosuje przebieg zajęć odpowiednio do potrzeb i możliwości osoby obdarowanej. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się komfortowo podczas zajęć w grupie. W zależności od wybranej opcji, voucher upoważnia do udziału 1, 4 lub 8 lekcjach. Jedna lekcja trwa 60 minut.

Czy każdy może spróbować swoich sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pole dance może stać się nową pasją
 • Indywidualne lekcje przynoszą najlepsze rezultaty
 • Osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie realizacji

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość wejść

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  My Way Pole Dance Studio, ul. Sienkiewicza 36/3, Kielce

 • Czas trwania

  Indywidualna lekcja Pole dance trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się indywidualnie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product