Górska jazda OFF ROAD na fotelu pasażera

Jazda OFF ROAD po górach w roli pasażera, to przeprawa z licznymi naturalnymi przeszkodami przez dzikie tereny Beskidów. Instruktor prowadzący jazdę, zabierze Cię w niesamowitą wyprawę OFF ROAD, prezentując możliwości auta podczas pokonywania napotkanych przeszkód w dzikim terenie gór. Manewry między drzewami na ostrych zjazdach, dostarczą wielu mocnych wrażeń oraz dreszczyku emocji. Jazda OFF ROAD w górach odbywa się drogami kamienistymi, ubitymi duktami, drogami zrywkowymi oraz naturalnymi kanionami, z których spływa woda podczas intensywnych opadów lub roztopów. Na trasie można spotkać krótkie odcinki dróg asfaltowych bądź szutrowych. Bardzo urozmaicone tereny, często bogate w strome wzniesienia, czy też zjazdy o dużym nachyleniu sprawią, że przejazd będzie pełny przygód z dawką adrenaliny również dla tych szalonych i odważnych!

Jazda OFF ROAD w Wiśle odbywa się profesjonalnie przygotowanymi samochodami marki Jeep, z napędem 4x4, wyposażone w wyciągarkę linową, która jest niezbędna podczas jazdy OFF ROAD-owej. Usiądź na miejscu pasażera i przekonaj się, jakie ekstremalne uczucia towarzyszą podczas tej emocjonującej wyprawy, jaką jest górska jazda OFF ROAD.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Wisła 249 zł

Ocena atrakcji

4.6/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Katowice

Kup w zestawie 9 lokalizacji

PrezentMarzeń - Katowice249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jarzębata 11

 • Czas trwania

  Jazda trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie biorące udział w jeździe muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Krzysztof222

To była super przejażdżka! Kierowca nie oszczedzał samochodu, myślałem, że żartuje kiedy mówił, że zaraz podjedziemy przez bardzo strome zbocze...To była naprawdę ekstremalna jazda!

#Roberto89

Świetny instruktor, bałem się, że to będzie nudna jazda po piasku, ale myliłem się bardzo! Takich emocji nie zaznałem nigdzie indziej, polecam!

#TinA T.

Ale zabawa! Trzęsło niesamowicie, ale opłacało się!

#Jacek

To był prezent dla syna, ale wybrałem się razem z nim. Przejazd rewelacja, byłem tak samo zachwycony, jak mój 15latek. Trudny teren robi ogromne wrażenie. Teraz czekam, żeby móc samemu poprowadzić tego małego potwora ;)

#jarecki

Powiem tak: Czasem zastanawiałem się gdzie się podziewają prawa fizyki? Kierowcy są wspaniale przeszkoleni i wiedzą do czego służy takie terenowe auto. Długo tego nie zapomnę.

#Kamila

Dzień dobry, czy jest możliwość bycia pasażerem, podczas przejażdżki obdarowanej przeze mnie osoby ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Oczywiście można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł