Jazda OFF ROAD jako pasażer – Wisła

3401
249

Jazda OFF ROAD po górach w roli pasażera, to przeprawa z licznymi naturalnymi przeszkodami przez dzikie tereny Beskidów. Instruktor prowadzący jazdę, zabierze Cię w niesamowitą wyprawę OFF ROAD, prezentując możliwości auta podczas pokonywania napotkanych przeszkód w dzikim terenie gór. Manewry między drzewami na ostrych zjazdach, dostarczą wielu mocnych wrażeń oraz dreszczyku emocji. Jazda OFF ROAD w górach odbywa się drogami kamienistymi, ubitymi duktami, drogami zrywkowymi oraz naturalnymi kanionami, z których spływa woda podczas intensywnych opadów lub roztopów. Na trasie można spotkać krótkie odcinki dróg asfaltowych bądź szutrowych. Bardzo urozmaicone tereny, często bogate w strome wzniesienia, czy też zjazdy o dużym nachyleniu sprawią, że przejazd będzie pełny przygód z dawką adrenaliny również dla tych szalonych i odważnych!

Jazda OFF ROAD w Wiśle odbywa się profesjonalnie przygotowanymi samochodami marki Jeep, z napędem 4x4, wyposażone w wyciągarkę linową, która jest niezbędna podczas jazdy OFF ROAD-owej. Usiądź na miejscu pasażera i przekonaj się, jakie ekstremalne uczucia towarzyszą podczas tej emocjonującej wyprawy, jaką jest górska jazda OFF ROAD.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Kraków

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Kraków199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jarzębata 11

 • Czas trwania

  Jazda trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Bardzo niesprzyjające warunki typu oblodzenie nawierzchni mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie biorące udział w jeździe muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Krzysztof222

To była super przejażdżka! Kierowca nie oszczedzał samochodu, myślałem, że żartuje kiedy mówił, że zaraz podjedziemy przez bardzo strome zbocze...To była naprawdę ekstremalna jazda!

#Roberto89

Świetny instruktor, bałem się, że to będzie nudna jazda po piasku, ale myliłem się bardzo! Takich emocji nie zaznałem nigdzie indziej, polecam!

#TinA T.

Ale zabawa! Trzęsło niesamowicie, ale opłacało się!

#Jacek

To był prezent dla syna, ale wybrałem się razem z nim. Przejazd rewelacja, byłem tak samo zachwycony, jak mój 15latek. Trudny teren robi ogromne wrażenie. Teraz czekam, żeby móc samemu poprowadzić tego małego potwora ;)

#jarecki

Powiem tak: Czasem zastanawiałem się gdzie się podziewają prawa fizyki? Kierowcy są wspaniale przeszkoleni i wiedzą do czego służy takie terenowe auto. Długo tego nie zapomnę.

#Kamila

Dzień dobry, czy jest możliwość bycia pasażerem, podczas przejażdżki obdarowanej przeze mnie osoby ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Oczywiście można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product