Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor Kielce

3371

Ekstremalna dawka emocji podczas walki tradycji z technologią na Torze Kielce. Jedyna tego typu szansa, aby sprawdzić własne umiejętności w zderzeniu 490 konnego Ferrari z 485 konnym arcydziełem japońskiej myśli technologicznej. Mowa oczywiście o Ferrari F430 i Nissanie GTR. Pierwszej marki nie trzeba przedstawiać. Od wielu lat czołowy producent maszyn, które doceniane są absolutnie na całym świecie. Potężne V8, napęd na tylną oś, 7-biegowa, 2-sprzęgłowa skrzynia biegów. Kolejne auto do przetestowania to Nissan GTR. Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie super samochodów XXI wieku. 485 KM, 3,6 s do setki, prędkość max 310 km/h, napęd na cztery koła, przenoszony sześciostopniową łopatkową skrzynią z dwoma sprzęgłami. Osiągi, wygląd i dźwięk komponujące się w całość by stworzyć legendarne auto. Podczas tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. Pełnia mocy połączona z ekstrawagancją, luksusem, klasyką w starciu z japońską precyzją, potęgą osiągów, zaawansowaną elektroniką.

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 485 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,6 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

   

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Kielce, Ćmińsk, ul. Wykień 95

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#szczęśliwy kierowca

Jazda nissanem gtr i ferrati f430 to super sprawa. Tor w Kielcach spisał się bardzo dobrze, sprostał tym dwóm super brykom ;D Polecam wszystkim, którzy marzą o takiej jeździe i z zazdrością patrzą na kierowców ferrarek ;p Spełniajcie swoje marzenia, ja moje spełniłem ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product