• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Ekstremalny skok Wahadłowy z wieży

3561

Skok na bungee jest dla Ciebie za mało ekstremalny? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Teraz wyobraź sobie: stoisz na nowej 27-metrowej wieży, a dookoła Ciebie rozciąga się panorama Warszawy. Ostatni instruktaż przed skokiem i zapięcie w uprząż bezpieczeństwa to kilkanaście sekund, kiedy adrenalina wzrasta do maksimum! Wyskakujesz z wieży! Rampa, z której wykonywane są skoki, zwiększyła swoją powierzchnię po to aby móc wykonywać skoki na wszelkiego rodzaju lekkich pojazdach kołowych, tj. rower, hulajnoga, itp. Pierwsze sekundy to swobodne, bardzo szybkie spadanie w dół. Swobodny lot jest fazą najbardziej emocjonującą, pożądaną i jednocześnie dostarczającą najwięcej radości. Jednak na tym nie kończy się zabawa. W kolejnej fazie, lina, do której Cię przymocujemy napina się i z dużą prędkością przechodzisz do fazy szybkiego bujania się na gigantycznej huśtawce. Dzięki technice skoku wahadłowego możemy poczuć uczucie swobodnego spadania oraz zaniku grawitacji do 3 razy dłużej niż w przypadku skoku na bungee. Zanim jednak Twoje stopy dotkną ziemi, czeka Cię lot wahadłowy na naprężonej linie. Po wszystkim zostaniesz odpięty od uprzęży bezpieczeństwa, aby móc podzielić się ze wszystkimi emocjami jakie towarzyszyły Ci podczas skoku.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Warszawa 79 zł

Ocena atrakcji

5/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  2wieże, ul. Kupiecka 10 (dawniej ul. Marywilska 42E)

 • Czas trwania

  ok. 20 minut.

 • Pogoda

  Prezent realizowany przy sprzyjających warunkach pogodowych.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, najlepiej sportowy.

 • Wymagania

  Wiek: od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem . Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu realizacji uczestnicy pojawiają się z wykupionym voucherem. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

#wrbl

Prawie zrobiłem pod siebie.. polecam :D

#jolka

Jestem strasznie zadowolona;) Skakałam już na Bungee i chciałam spróbować czegoś nowego. Myślę, że zdecyduję się jeszcze raz na kupno tej atrakcji.

#aga

Do tej pory czuje to bujanie, jak sobie przypomnę ;p Emocje nie do opisania, serce wali jak szalone, ale naprawdę warto to przeżyć.

#grzes192

Zarąbiste uczucie. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie korzystali z tej oferty. Spora dawka adrenaliny. Moment w którym zaczyna się bujanie jak na huśtawce to chyba najlepsza część tego skoku!

#Barbara

Witam, czy realizują Państwo vouchery także w weekendy? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Barbara

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam,
tak skoki realizujemy w weekendy. Planowane rozpoczęcie sezonu po 15.05.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent Marzeń

Social Media
Płatności