Dwudniowa wyprawa na quadach – Rajcza

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

2 dni

Lokalizacja

Rycerka Dolna 66, Rajcza

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Atrakcja dla osób powyżej 16 r. życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna. Na miejsce realizacji należy zabrać ważny voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Do wyboru quady marki Honda lub Yamaha. Wyprawa obejmuje pieczenie kiełbasek, nocleg w schronisku górskim, kolację i śniadanie

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Dwudniowa wyprawa na quadach – Rajcza

FAQ

03.10.2021
Witam, Chciałbym wybrać sie w taka przygodę z 1-2 kolegami i zorganizować wspolny wypad. Czy byłoby to możliwe? Jeśłi tak, patrzac jeszcze na ten rok - jakie macie Panowie wolne terminy w weekendy ? Z poważaniem M
Odpowiedź z 04.10.2021
Dzień dobry, termin jest ustalany bezpośrednio z instruktorem z min. 7 dniowym wyprzedzeniem. W naszym serwisie kupuje Pan voucher prezentowy. 
Zadaj pytanie

Mapa

Dwudniowa wyprawa na quadach po bezdrożach górskich Beskidu Żywieckiego obejmuje także nocleg z wyżywieniem oraz pieczenie kiełbasek na jednym z punktów widokowych.

Komu podarować wyprawe quadem?

 • Miłośnikowi quadów
 • Pasjonatowi jazdy OFF ROAD
 • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w walce z przeszkodami terenowymi

Dwudniowa wyprawa Quadem

Jazda na quadach to niezapomniany prezent, który ucieszy każdego łowcę przygód. Ryk silnika, strome wzniesienia, zjazdy, woda i błoto gwarantują zastrzyk adrenaliny i potężną dawkę dobrej zabawy. Ekstremalna wyprawa quadem to prezent, który na długo pozostanie w pamięci. Jazdy odbywają się w zależności od wyboru, quadem marki Honda lub Yamaha, z napędem 4x4. Przejażdżka odbywa się na górskich terenach, dzięki czemu trasa przejazdu jest urozmaicona w przeszkody tj. zjazdy, podjazdy, rzeki, bagna, wąwozy i wiele innych.

Przebieg wyprawy

 1. Przejazd pierwszej części trasy
 2. Postój z pieczeniem kiełbasek na jednym z punktów widokowych
 3. Dojazd do schroniska górskiego i regionalna kolacja
 4. Nocleg
 5. Śniadanie w schronisku
 6. Pokonanie dalszej trasy i zakończenie wyprawy w bazie

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas wyprawy uczestnikom przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To spełnienie marzeń o dłuższej wyprawie quadem
 • Można sprawdzić się w roli kierowcy OFF ROAD
 • To niezapomniana przygoda, pełna pozytywnych wrażeń i emocji
pinezka
Rajcza  - zmień lokalizację

Rajcza   (zmień)

Cena:

Cena: 1 599 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0004869