Degustacja whisky – Warszawa (Ursus)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Degustacja trwa 1,5 godziny.

Lokalizacja

FORT WHISKY - ul. Ryżowa 45A/2, Warszawa.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Na miejscu należy okazać dokument tożsamości oraz voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 6 rodzajów trunku, porcje 20 ml. Każdy uczestnik otrzymuje kieliszek do degustacji whisky gratis! Spotkanie odbywa się w 5-25 osobowych grupach zwykle w trzecią środę miesiąca w godz. 19-21.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-21

Zdecydowanie polecam degustację whisky w Forcie Whiskey w Ursusie. Od Kipera można było na prawdę wiele się dowiedzieć, przygotowana była też super prezentacja a także prowadzący nie bał się pytań. Polecam dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o whisky i zacząć kupować, smakować lepszej jakości whisky ;)

2021-04-19

Polecam każdemu miłośnikowi whisky, ja byłem zachwycony. Dużo przydatnych wskazówek i wyszukane trunki do skosztowania.

2021-04-15

Podarowałam degustację szkockiej whisky dla męża na święta, ponieważ interesuje się alkoholem i lubi poznawać nowe rzeczy. Polecam

Dodaj Opinię

Degustacja whisky – Warszawa (Ursus)

FAQ

26.11.2020
Dzień dobry, jak wygląda realizacja voucheru przy zakupie opcji grupowej? Czy organizator podaje terminy degustacji i należy się zapisać? Chcę podarować voucher jednej osobie
Odpowiedź z 27.11.2020
Tak, terminy na realizacje grupowe są wyznaczane przez instruktorów. Należy zapisywać się na konkretne daty.
Zadaj pytanie

Mapa

Grupowa degustacja szkockiej whisky single malt w Warszawie. Podczas spotkania osoba obdarowana dowie się więcej o kulturze spożywania trunku i będzie miała okazję zasmakować 6 próbek degustacyjnych. Spotkanie poprowadzi doświadczony specjalista i znawca whisky. Spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. Każdy uczestnik otrzymuje kieliszek do degustacji whisky gratis!

Komu podarować degustację whisky?

  • Przyjacielowi z Warszawy, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Mężczyźnie, który uwielbia whisky i chętnie dowie się więcej o ulubionym trunku
  • Każdemu, kto preferuje mocniejsze alkohole

Degustacja whisky

Degustacja realizowana jest w 5-25-osobowych grupach i obejmuje prezentację wraz z degustacją 6 rodzajów alkoholi (porcje po 20 ml) z kategorii single malt. Prowadzący spotkanie w uporządkowany sposób przedstawi historię trunku, scharakteryzuje regiony produkcji, opowie o kulturze spożywania i sposobie oceny whisky. Degustacji poddane zostaną różne trunki, zarówno z beczek po bourbonie i po winach, torfowe i nietorfowe, a także o większej niż standardowa zawartości alkoholu. Degustacja pozwoli poznać różnorodność smaków, lepiej zrozumieć etykiety i da podstawy do samodzielnej i świadomej eksploracji świata whisky. Degustacja trwa ok. 1,5 godziny.

Fort Whisky

Fort Whisky to klimatyczne miejsce, które powstało z myślą o wszystkich miłośnikach dobrego alkoholu, zwłaszcza whisky. Fort składa się ze świetnie zaopatrzonego sklepu, w którym można kupić whisky i inne alkohole z całego świata, w tym również edycje limitowane i akcesoria. Fort Whisky to także przestrzeń do degustacji, która umila poznawanie nowych smaków alkoholi. Na miejscu w lokalu i w formie on-line prowadzone są warsztaty, degustacje grupowe i indywidualne, podczas których specjaliści dzielą się wiedzą na temat rodzajów, procesu produkcji i sposobu degustacji alkoholi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do poznania różnych rodzajów whisky
  • Spotkanie prowadzone jest przez profesjonalistę
  • To oryginalny podarunek, który zachwyci każdego smakosza whisky

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 199 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0007325