Życzenia urodzinowe od gwiazd na prezent - Baranek Shaun

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Nagranie trwa ponad minutę i będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Lokalizacja

Online

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Obowiązujący strój

Dowolny ubiór.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Aby skorzystać z usługi należy wymienić voucher Prezentmarzeń na kod Funwisher przez stronę www.moj.pm, a następnie wykorzystać go w procesie zakupu usługi na stronie Funwisher.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Życzenia urodzinowe od gwiazd na prezent - Baranek Shaun

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Spersonalizowane życzenia urodzinowe od gwiazdy dziecięcych bajek, czyli Baranka Shauna dla bliskiej osoby. Dwuminutowy mini-odcinek z życzeniami dodatkowo zawierać będzie Twoje zdjęcia oraz wybrany przez Ciebie podpis.

Komu podarować życzenia urodzinowe od Baranka Shauna? 

  • Dziecku, które jest fanem bajki z kultowym barankiem

  • Bliskiej osobie lubiącej produkcje animowane

  • Przyjacielowi, który doceni niecodzienne życzenia

Życzenia urodzinowe od Baranka Shauna na prezent

Niepowtarzalny odcinek jednej z ulubionych bajek dziecięcych z Barankiem Shaunem w roli głównej to prezent, który na długo pozostanie w pamięci Twoich bliskich. Zaproś Baranka Shauna do własnego domu na taką okazję jak urodziny czy imieniny. Mini-odcinek będzie trwać około 2 minut, podczas których zostaną wyświetlone aż 4 zdjęcia jubilata, a gwiazda odcinka - Baranek Shaun - przebije odpowiedni balonik z jego wiekiem. Dodatkowo, pod koniec animacji zostaną pokazane spersonalizowane życzenia. Zabawny odcinek z barankiem i jego przyjaciółmi zostanie stworzony tylko dla Ciebie. 

Życzenia urodzinowe od Baranka Shauna na prezent - jak to działa? 

Jak stworzyć spersonalizowany odcinek? To dziecinnie proste! Animację stworzysz na stronie internetowej Funwisher, znajduje się tam specjalny formularz, dzięki któremu w kilku prostych krokach stworzysz odcinek. Produkcja będzie zawierała Twój tekst powitalny, aż 4 zdjęcia jubilata, a na końcu spersonalizowane życzenia wybrane przez Ciebie. W ten sposób powstanie ten niepowtarzalny odcinek z Barankiem Shaunem. Zakup prezentu wspiera wybraną przez Ciebie fundację charytatywną. Nagranie będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jak wygląda realizacja?

Po zakupie vouchera na życzenia od gwiazdy na skrzynkę e-mailową wysyłany jest voucher z numerem rezerwacyjnym. Pole “życzenia” pojawiające się na etapie zakupu prezentu nie stanowi treści życzeń wypowiadanych przez gwiazdę – są to życzenia, które umieszczane są bezpośrednio na voucherze elektronicznym otrzymanym w formie e-mailowej. Aby zrealizować prezent należy wpisać otrzymany numer rezerwacyjny w zakładce Mam voucher,  a następnie postępować według dalszych instrukcji. Życzenia, zdjęcia i inne personalizowane elementy nagrania uzupełniane są w kreatorze Funwisher, do którego dostęp otrzymasz w ramach rezerwacji dokonywanej na stronie Prezentmarzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawisz ogromną przyjemność swojemu dziecku

  • Wręczając niecodzienny upominek, wspomożesz wybraną fundację

  • Podarujesz prezent, który pozostanie w pamięci na długo

UWAGA! Nie zaleca się łączenia tego produktu z usługą “Zapakuj na prezent” (https://prezentmarzen.com/zapakuj-na-prezent/), ponieważ spowoduje to wysłanie do osoby obdarowanej vouchera na życzenia, zamiast życzeń od znanych osobistości. Produkt “Życzenia od TOP gwiazd – Funwisher” wymaga uprzedniego ustalenia treści i wyboru gwiazdy składającej życzenia przez osobę zlecającą prezent.

Realizacja

Funwisher - życzenia od gwiazd

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Cena: 69 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009646