Zaawansowany kurs przetrwania

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Zaawansowany kurs survivalowy to zbiór umiejętności i możliwości osób do przetrwania w ciężkich i niekorzystnych warunkach. Kursy odbywają się w różnych bazach w całej Polsce.

Komu podarować Kurs przetrwania?

  • Miłośnikowi survivalu
  • Mężczyźnie który interesuje się szkołą przetrwania i chciałby się jej nauczyć
  • Przyjacielowi, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności w dzikim terenie

Kurs przetrwania

Kurs przetrwania organizowany jest w dzikim terenie, dzięki czemu uczestnik wczuje się w rolę jaką będzie musiał odegrać podczas szkolenia. Kurs realizowany jest w grupach pod przewodnictwem instruktora, który będzie prezentował tajniki przetrwania. Uczestnicy nauczą się takich rzeczy jak: założyć obóz, rozpalić ogień, czytać mapy, wiązać węzły, znaleźć pożywienie itp. Survival to przede wszystkim sztuka przetrwania w ekstremalnych warunkach poza cywilizacją, ale także walka ze swoimi słabościami. Kurs zaawansowany skierowany jest przede wszystkim do osób, które mają podstawowe pojęcie o technikach survivalu, jednakże każdy jest mile widziany i może liczyć na pomoc kadry.

Kadra instruktorska

Większość instruktorów prowadzących działania survivalowe ukończyła kurs S.E.R.E. dla pododdziałów rozpoznania. W kadrze są również byli i obecni żołnierze oraz operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji, certyfikowani instruktorzy strzelectwa bojowego, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu oraz osoby cywilne po przeszkoleniu wojskowym. Doświadczenie instruktorów wywodzi się głównie z wojska i jednostek pochodnych.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Uczestnik może pogłebić swoje dotychczasowe umiejętności
  • Szkolenie to nie tylko niesamowita przygoda, ale nauka, którą można wykorzystać w innych okolicznościach
  • To możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przetrwania i nabycie nowych doświadczeń
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 5 dostępnych)

od 369 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
5 lokalizacjach!