Wyprawa konna dla dwóch osób – Poznań

3761

Wyprawa konna dla dwóch osób w miejscowości Rakownia, na skraju Puszczy Zielonki trwa trzy godziny. Podzielona jest na etap jazdy na ujeżdżalni oraz jazdy w terenie. W wyprawie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które posiadają umiejętności i doświadczenie w zakresie jazdy konnej.

KOMU PODAROWAĆ WYPRAWĘ KONNĄ DLA DWÓCH OSÓB?

 • Miłośnikom koni
 • Parom, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu
 • Wszystkim tym, którzy opanowali jazdę konną i cenią sobie ten sport

WYPRAWA KONNA

Wyprawa konna dla dwóch osób to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu na łonie natury. Konie są wyjątkowymi zwierzętami, a obcowanie z nimi koi nerwy i uczy wrażliwości. Sama jazda zaś doskonale wpływa na sylwetkę, rozciągając i rozluźniając mięśnie. Dwugodzinna, rekreacyjna jazda po urozmaiconym terenie Puszczy Zielonki to wspaniała forma aktywności.

BEZPIECZEŃSTWO

Wyprawa konna realizowana jest przez Ośrodek Jeździecki Kawalkada prężnie funkcjonujący od roku 2000. W marcu 2014 zdobył tytuł oficjalnego ośrodka Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego. Do jazdy wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Ze względów bezpieczeństwa długa jazda rekreacyjna w terenie przeznaczona jest wyłącznie dla osób o średnim i wysokim stopniu zaawansowania. Umiejętności zostaną zweryfikowane przez organizatora. W przypadku braku odpowiednich umiejętności, jazda będzie realizowana na terenie ośrodka.

PRZECIWWSKAZANIA

Jazdy konnej nie powinny uprawiać osoby uczulone na konia, cierpiące na ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczną skoliozę, ciężką osteoporozę, a także osoby z niewydolnością układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami zachowania czy po przebytej niedawno operacji chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

 • Jest spełnieniem marzeń o przygodzie w siodle
 • Stwarza okazję do odprężenia i bliższego kontaktu z przyrodą
 • Jest ciekawym upominkiem, który przyniesie wiele radości i pięknych wspomnień
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Goślińska 74, Rakownia, około 25 km od centrum Poznania

 • Czas trwania

  Wyprawa konna trwa 3 godziny. Odbywa się w dwóch etapach I etap: jazda na ujeżdżalni - 1,5 godz, II etap: jazda w terenie - 1,5 godz

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz. Do dyspozycji uczestnika zostaje oddany toczek oraz niezbędny strój jeździecki.

 • Wymagania

  Prezent przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia, wymagane potwierdzenie o braku przeciwwskazań do jazdy konnej. W przypadku braku wystarczających umiejętności wyprawę można zamienić na jazdę na ujeżdżalni.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

#Mar_tusia

krótko, zwięźle i na temat: było genialne. aż chce się jeszcze raz! fajnie ze wyprawa w takim ciekawym miejscu za to dodatkowa gwiazdeczka :) pozdrawiam marta

#Ula-urszulka

byłam razem z przyjaciółką z okazji jej urodzin A odkryłam swoją nową pasje ;) Polecam tym którzy jeszcze nie próbowali jazdy konno. polecam gorąco !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product