Wynajem Harley Davidson Sportster

(7)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Wynajem kultowego motocykla Harley-Davidson Sportster dostępny w kilku lokalizacjach. W ramach prezentu osoba obdarowana może wynająć motocykl na określony czas. Model pojazdu oraz dokładny czas trwania różnią się w zależności od wybranej lokalizacji.

Komu podarować voucher na wynajem Harley-Davidson Sportster?

  • Miłośnikowi jednośladów, który marzy o przejażdżce kultowym motocyklem
  • Przyjacielowi, który jest pasjonatem marki Harley-Davidson
  • Bliskiej osobie, która pasjonuje się motoryzacją

Jazda Harley-Davidson

Harley-Davidson to legendarna marka, która zajmuje prestiżową pozycję w świecie motoryzacji. Każdy miłośnik jednośladów, który uwielbia dreszczyk adrenaliny towarzyszący jeździe motocyklem, chętnie znalazłby się w posiadaniu jednego z modeli motocykli słynnej marki. Jazda Harley-Davidson Sportster obejmuje wynajem motocykla na określony czas, którego długość zależy od wybranego wariantu. Osoba obdarowana musi bezwzględnie posiadać uprawnienia do kierowania motocyklem.

Harley-Davidson Sportster

Sportster to jeden z najpopularniejszych modeli Harleya, który w czasie swojej produkcji doczekał się kilku wersji. Jedną z najbardziej znanych jest Sportster 883, zwany inaczej Iron. Sportstery to wyjątkowo cenione motocykle. Ich cena rynkowa w porównaniu do innych modeli jest bardziej przystępna, a właściwości jezdne wciąż bardzo satysfakcjonujące. Harley-Davidson Sportster wyróżnia się wysoką elastycznością jednostki napędowej, oszczędną eksploatacją, zwrotnością i łatwością w prowadzeniu, dzięki czemu dostarcza dużej przyjemności z jazdy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o jeździe legendarnym Harleyem-Davidsonem
  • Rozwija motoryzacyjną pasję bliskiej osoby
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń

Cena od: 279 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!