Wspinaczka skałkowa

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Kurs wspinaczki skałkowej prowadzony w terenie przez doświadczonych instruktorów wspinaczki. Program kursu i czas jego trwania uzależniony jest od wybranej lokalizacji.

Komu podarować wspinaczkę skałkową?

  • Osobie, która chciałaby nauczyć się wspinać
  • Miłośnikowi gór, który marzy o zdobywaniu nowych szczytów
  • Bliskiej osobie, która chciałaby rozwinąć swoje umiejętności wspinaczkowe

Wspinaczka skałkowa

Wspinaczka to aktywność wysokiego ryzyka, której zdecydowanie nie powinno uprawiać się amatorsko, a uczyć się od profesjonalistów. Kurs wspinaczki w terenie prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów to idealny sposób na opanowanie umiejętności wspinaczki. Organizatorzy dysponują profesjonalnym sprzętem oraz doświadczeniem, dzięki którym z lekcji skorzysta zarówno osoba początkująca, która nie miała wcześniej styczności ze wspinaczką, a także taka, która chciałaby podszkolić swoją technikę. Świetna atmosfera i wspaniałe widoki sprawią, że kurs wspinaczki pozwoli bardzo miło spędzić czas.

Bezpieczeństwo

Nauka wspinaczki prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i certyfikaty do realizacji zajęć. To prawdziwi pasjonaci gór, którzy na swoim koncie posiadają mnóstwo zdobytych szczytów, a w ich planach wciąż pojawiają się nowe i bardziej ekscytujące, a zarazem zaawansowane technicznie wyzwania. Ich samodzielne podróże pozytywnie wpływają na jakość kursu. Instruktorzy dzielą się swoimi doświadczeniami, udzielając wielu praktycznych i przydatnych wskazówek. Każdy z ośrodków oferuje wysokiej jakości sprzęt, który, gwarantuje bezpieczną i komfortową naukę.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do zdobycia nowych umiejętności
  • Jest inwestycją w rozwój pasji bliskiej osoby
  • To oryginalny upominek, który pozwoli ciekawie spędzić wolny czas
Czytaj więcej

Cena od: 200 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!