Weekend pod żaglami na Mazurach

3601

Marzysz o aktywnym wypoczynku? Weekendowy rejs jachtem to fantastyczna, alternatywna forma odpoczynku od zgiełku miasta. Spędzicie dwa dni na nowoczesnym jachcie kabinowym, wyprawie będzie towarzyszyć piękna wodna sceneria - szum, plusk wody, delikatny powiew wiatru, nadbrzeżne, malownicze krajobrazy Mazur. Podczas żeglowania na Mazurach zwiedzisz miejscowości portowe oraz poznasz ich historie. „Weekendowy rejs jachtem” to także możliwość poznania tajemnic żeglarzy oraz ich wyjątkowych opowieści z wypraw. Będziesz mógł poczuć się jak członkowie załogi pokładowej zarówno podczas rejsu, jak i wieczornych spotkań przy ognisku, kiedy echo będzie niosło dźwięk gitar i radosny śpiew szant. Mazurskie żagle zaspokoją oczekiwania osób pragnących chwili relaksu na pokładzie. Natomiast miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli choć raz poczuć się jak prawdziwi żeglarze. Towarzysząc kapitanowi jachtu zgłębią swoją wiedzę na temat budowy jachtów, podstawowych manewrów żaglowych.

Żeglowanie po mazurskich jeziorach odbywa się na nowoczesnych jachtach typu: Tango 780 Sport, Antila, Joker, Twister. Dodatkowo obecność profesjonalnych żeglarzy sprawia, że weekend pod żaglami na Mazurach jest bezpieczną formą wypoczynku i wspaniałym przeżyciem!

Prezent przeznaczony dla 1 osoby. W rejsie bierze udział 4-6 osób. Warunkiem realizacji atrakcji jest zebranie minimum 4 osobowej grupy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Rejs rozpoczyna i kończy się w Giżycku.

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 2 dni (1 nocleg).

 • Pogoda

  W przypadku złych warunków pogodowych realizacja prezentu może zostać przełożona na pierwszy dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Strój powinien być dopasowany do warunków pogodowych. Należy być przygotowanym na możliwość nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych. Proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary.

 • Wymagania

  Od osób poniżej 18 roku życia wymaga jest zgoda rodziców/opiekunów. Osoba obdarowana zabiera ze sobą voucher prezentowy, który uprawnia do udziału w rejsie. Warunkiem realizacji rejsu jest zabranie 4 osobowej grupy.

 • Informacje dodatkowe

  Rejsy realizowane od czerwca do września. Zapewniamy: opiekę sternika, ubezpieczenie OC, doskonałą zabawę.

#Milla84

Wakacje na jachcie były moim marzeniem, a że nie mamy patentu to zdecydowaliśmy się na weekend z profesjonalistami. Cena atrakcyjna, warunki super i bezcenne historie żeglarzy. Zdecydowanie udany wypoczynek!

#Marcin

Witam, czy cena (300zł) obejmuje 4 osoby czy jest to cena za 1 uczestnika?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena 299 zł jest za 1 osobę. Realizacje odbywają się w grupie min. 4-osobowej. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product