Męski weekend – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Wyprawa trwa 2 dni (sobota i niedziela), uczestnicy jeżdżą jednym samochodem.

Lokalizacja

Wojcieszów, Góry Kaczawskie (ok. 90 km dojazdu od Wrocławia)

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój, który można zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Wyprawa realizowana samochodem terenowym Nissan Patrol. Prezent obejmuje nocleg, wyżywienie i opiekę instruktora.

Ważność vouchera

365

2020-06-15
4/5

Męski weekend – Wrocław

Wieczór kawalerski udany było wyśmienicie!

2020-05-29
5/5

Surowo i po męsku

Bardzo fajne połączenie offroad + noclegi w agro. My z chłopakami już planujemy kolejny wyjazd. Kto wie, może będziemy robić to cyklicznie :)

2020-02-26
4/5

Kawalerski

Prezent od kolegów + wieczór kawalerski, polecam

2019-07-24
5/5

Prezent dla kumpla - polecam

Prezent kupiliśmy dla kumpla z okazji urodzin. Wszystko super. Kolega był w siódmym niebie. Polecamy. Obsługa Prezent marzeń - mega profesjonalna.

2014-11-18
5/5

Takie prezenty to ja mógłbym dostawać zawsze! Świetne auto, zupełnie inne niż te, którymi poruszam się na co dzień. Sama trasa - bardzo wymagająca, przydała się wiedza, którą nabyłem podczas szkolenia teoretycznego, pomogła mi niejednokrotnie wyjść z opresji, a raczej wyjechać :) Można też zobaczyć sporo naprawdę fajnych miejsc w górach Kaczewskich:)

2014-11-17
5/5

Dostałem tą wyprawę w prezencie od moich dzieci. Sam mam terenówkę ale nie umywa się ona do tego auta, którym jeździłem po górach kaczewskich. To naprawdę potężna maszyna, nie straszne jej były te górzyste tereny, pełne zasadzek. Świetnie się bawiłem, z chęcią powtórzyłbym taką wycieczkę. Pozdrawiam, Zbyszek

2014-11-13
5/5

Mega prezent! To był prawdziwy sprawdzian moich umiejętności na kółkiem. Niektóre sytuacje naprawdę wydawałyby się być krytyczne, a parę sztuczek offroadowych sprawiło, że auto ruszało dalej. Naprawdę fantastyczna sprawa!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

14.09.2019

Witam, czy ten prezent przewiduje osoby towarzyszące?Jeśli tak to ile osób? Czy przy opcji 2 uczestników oznacza 2 auta terenowe? z poważaniem Joanna

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana. Przy opcji dla dwóch osób uczestnicy jeżdżą jednym samochodem. 

08.11.2016

Witam, Moj narzeczony oraz moj brat planuja meski wypad na weekend 17/18.12. Prosze o informacje czy taki termin jest dostepny oraz czy koszt dla ich dwojki wynioslby 2099 zlotych za calosc? Dziekuje i pozdrawiam Maria

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Koszt z osobą towarzyszącą wyniósłby 2099 zł. Co do terminu, to należy ustalać to najlepiej z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Aby zarezerwować dany termin, należy skontaktować się z naszym działem rezerwacji telefonicznie: 600763700 lub przez zakładkę ZAREZERWUJ, znajdującą się na naszej stronie internetowej. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Dwudniowa wyprawa OFF ROAD dla 1 lub 2 osób za kierownicą samochodu terenowego Nissan Patrol. Start z miejscowości Wojcieszów w Górach Kaczawskich, ok. 90 km od Wrocławia. Prezent obejmuje noclegi w gospodarstwie agroturystycznym, wyżywienie i opiekę instruktora.

Komu podarować męski weekend?

  • Miłośnikowom samochodów terenowych
  • Osobie aktywnej, której nie straszne kurz, piach i błoto
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe po bezdrożach 

Weekend OFF ROAD we Wrocławiu

Weekend OFF ROAD to dwudniowa wyprawa 4x4 realizowana samochodem terenowym Nissan Patrol, wśród malowniczych krajobrazów Gór Kaczawskich. Wymagające górskie trasy pełne wzniesień i stromych zjazdów, pozwolą obdarowanym poznać techniki jazdy OFF ROAD i dostarczą niezapomnianych emocji. Uczestnik wyprawy zapozna się z budową i obsługą aut terenowych, dowie się czym jest reduktor, jaka jest zasada działania i zastosowanie blokady dyferencjału, nauczy się jak poruszać się po zalesionych, piaszczystych czy górzystych i stromych obszarach oraz właściwie wykorzystywać napęd samochodu i całe jego wyposażenie. Następnie instruktor dobierze możliwie najciekawszą i najbardziej urozmaiconą trasę, która pozwoli maksymalnie wykorzystać zdobytą wiedzę i potencjał pojazdu, tak aby uczestnik wyprawy mógł na własnej skórze poczuć czym jest prawdziwa jazda off road.

Plan wyprawy

  • Przyjazd 
  • Sobota od 9:00 – 18:00 jazda w terenie, ognisko. 
  • Niedziela od 9:00 – 14:00 jazda w terenie. 

Prezent obejmuje noclegi w gospodarstwie agroturystycznym, wyżywienie (w sobotę ognisko i obiadokolacja, w niedzielę śniadanie i suchy prowiant) oraz opiekę instruktora

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do jazdy uczestnicy przejdą krótkie szkolenie z zakresu obsługi samochodu terenowego i znajdującego się na jego wyposażeniu sprzętu. Nad bezpieczeństwem uczestników przez cały czas trwania wyprawy czuwa instruktor, który w czasie jazdy zajmuje miejsce pasażera. Samochody, którymi realizowane są jazdy posiadają staranne przygotowanie technicznie i wyposażone są w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po bardziej wymagających odcinkach trasy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o wyprawie OFF ROAD
  • stwarza okazję do nauki jazdy samochodem terenowym
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 1 799 zł

Ocena 

5/5
7