Weekend OFF ROAD - dwudniowa wyprawa we Wrocławiu

3401

Spędź niesamowity, pasjonujący weekend w Górach Kaczawskich, weź udział w dwudniowej wyprawie off road! Czeka na Ciebie niezapomniana przygoda, podczas której poczujesz smak potężnej dawki adrenaliny. Podczas weekendowej jazdy off road, będziesz musiał pokonać słabości i wykazać się wytrzymałością, odpowiedzialnoścą oraz odwagą. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji przetestować możliwości samochodów terenowych, nie musisz się martwić. Oprócz samej jazdy po bezdrożach przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, które doskonale przygotuje Cię do przejażdżki w terenie. Zostaniesz zapoznany z zagadnieniami teoretycznymi i praktycznymi, na początku poznasz podstawową budowę i obsługę aut terenowych, nauczysz się, jak poruszać się po zalesionych, piaszczystych czy górzystych i stromych obszarach, jak właściwie wykorzystywać napędy samochodów i całe ich wyposażenie. Dowiesz się, czym jest reduktor, jaka jest zasada działania i zastosowanie blokady dyferencjału, nauczysz się również dobierać napęd do warunków panujących na drodze. Instruktorzy dobiorą możliwie najciekawszą i najbardziej urozmaiconą trasę, byś mógł maksymalnie wykorzystać potencjał pojazdu i poczuć czym jest prawdziwa jazda off road. Niejednokrotnie pokonasz strome zjazdy, podjazdy oraz trawersy, które będą zmuszały do użycia m.in wyciągarki. Z pewnością dowiesz się też, jak działa szekla, zbocze, hi-lift czy lina kinetyczna. Dzięki takiemu profesjonalnemu wyposażeniu, które posiadają auta terenowe, nawet w ekstremalnych sytuacjach pozornie bez wyjścia, będziesz mógł samodzielnie wyjść z opresji, a także pomóc innemu kierowcy auta terenowego.

Plan wyprawy:

 • Przyjazd – Sobota od 9:00 – 18:00 jazda w terenie, ognisko.
 • Niedziela od 9:00 – 14:00 jazda w terenie.

Noclegi w hotelu lub gospodarstwie agroturystycznym. Zapewnione jest wyżywienie w sobotę (ognisko i obiadokolacja) i niedzielę (śniadanie i suchy prowiant). Opieka instruktora.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Góry Kaczawskie (ok. 80 km dojazdu)

 • Czas trwania

  Weekend Off Road trwa 2 dni, sobotę i niedzielę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, w soboty i niedziele.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Robert_os

Takie prezenty to ja mógłbym dostawać zawsze! Świetne auto, zupełnie inne niż te, którymi poruszam się na co dzień. Sama trasa - bardzo wymagająca, przydała się wiedza, którą nabyłem podczas szkolenia teoretycznego, pomogła mi niejednokrotnie wyjść z opresji, a raczej wyjechać :) Można też zobaczyć sporo naprawdę fajnych miejsc w górach Kaczewskich:)

#Zbyszek D.

Dostałem tą wyprawę w prezencie od moich dzieci. Sam mam terenówkę ale nie umywa się ona do tego auta, którym jeździłem po górach kaczewskich. To naprawdę potężna maszyna, nie straszne jej były te górzyste tereny, pełne zasadzek. Świetnie się bawiłem, z chęcią powtórzyłbym taką wycieczkę. Pozdrawiam, Zbyszek

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product