Warsztaty rysunku i ilustracji online z Art Boxem dla dzieci

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

240 minut (2x60 w jednym tygodniu oraz 2x60 w drugim tygodniu)

Lokalizacja

Online za pomocą Google Meet lub Zoom.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w warsztatach przeznaczony jest wyłącznie dla osoby obdarowanej.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 7 roku życia. Należy posiadać ważny voucher prezentowy.

Wariant

Autorka i ilustratorka od kuchni

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Warsztaty rysunku i ilustracji online z Art Boxem dla dzieci

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Warsztaty rysunku i ilustracji dla dzieci prowadzone są w formie zdalnej przez Google Meet lub Zoom i obejmują 4 spotkania po 60 minut. W zależności od wybranej opcji, warsztaty są przeznaczone dla 1 lub 2 osób (uczestnicy korzystają z jednego ekranu w jednej lokalizacji).

Komu podarować warsztaty rysunku i ilustracji dla dzieci? 

 • Dziecku, która uwielbia rysować,
 • Córce, która chce poznać tajniki tworzenia ilustracji,
 • Synowi, który pragnie zostać ilustratorem.

Warsztaty rysunku i ilustracji dla dzieci pt. Autorka i ilustratorka od kuchni

Warsztaty indywidualne online odbywają się przez komunikator Google Meet lub Zoom w porze wygodnej dla obu stron. Do przeprowadzenia warsztatów niezbędne jest stabilne łącze internetowe.

Warsztaty poprowadzi Karolina Lijklema – pisarka i ilustratorka. Karolina Lijklema tworzy swoje książki dla dzieci jako projekty autorskie. Dzięki temu powołała do życia własny, konsekwentny świat. Jej celem jest dotarcie jednocześnie do dzieci i ich rodziców, znalezienie zakątków wyobraźni wspólnych dla wszystkich i opowiadanie o pięknie codzienności. Karolina Lijklema jest autorką i pomysłodawczynią serii opowieści dla dzieci pt. „Ninka” i pt. „Co się stało?” oraz licznych pionierskich projektów książkowych dla dzieci realizowanych dla instytucji takich jak np.: Sejm RP, Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, Metro Warszawskie, czy Tramwaje Warszawskie.

Uczestnik warsztatów:

 • osobiście pozna autorkę i ilustratorkę książek dla dzieci,
 • dowie się na czym polega ilustrowanie książki,
 • rozwiąże ciekawy quiz i wykona zadania przygotowane przez autorkę,
 • narysuje własną ilustrację,
 • pozna swoje mocne strony i otrzyma rady, co może udoskonalić.

Podczas warsztatów Karolina Lijklema wykona rysunek na żywo za pomocą narzędzi, którymi posługuje się ilustrując książki oraz odpowie na pytania „Skąd się biorą historie do jej książek?”, „ Dlaczego warto doskonalić się w rysowaniu?” oraz na pytania uczestnika.

Art Box

Przed planowanym rozpoczęciem warsztatów uczestnik otrzyma paczkę (kurierem lub za pośrednictwem paczkomatu), która zawiera niezbędne przybory i materiały potrzebne do warsztatów.

Art Box zawiera instrukcje, 1 ołówek, 1 gumkę, 1 temperówkę, 1 brush pen premium czarny, 2 zatemperowane pałeczki drewniane, 1 tusz kreślarski, 1 pojemniczek na tusz, 10 arkuszy papieru wysokiej jakości do narysowania własnej ilustracji, papier ekologiczny do szkicowania, 1 zestaw kart pracy, 1 ręcznie szyty szkicownik A6 (autorskiej marki Ladida Design), 1 książkę pt. „Ninka. Patrzcie, morze!” z autografem autorki Karolina Lijklema oraz 3 pocztówki z ilustracjami Karoliny Lijklema. Materiały otrzymane w Art Boxie mogą nie być tej samej marki jak pokazane na zdjęciu, jednak będą porównywalnej wysokiej jakości o profesjonalnym charakterze.

Art Box w wersji dla dwóch uczestników zawiera część przedmiotów podwójnie (w tym 2 książki z autografem) i część, która nadaje się do dzielenia podczas pracy (np. temperówka czy gumka) jest pojedynczo.

Art Box zawarty w cenie warsztatów jest wysyłany tylko raz do osoby obdarowanej na terenie Polski. Przesyłki zagraniczne kalkulowane są indywidualnie dla każdego Klienta. Art Box nieodebrany przez Obdarowanego będzie uznany za dostarczony. Ponowna wysyłka Art Boxu będzie rozpatrywana indywidualnie i wyceniana dodatkowo przez wykonawcę, jeśli pozwala na to termin realizacji warsztatów.

Warsztaty należy rezerwować co najmniej 10 dni przed planowanym terminem warsztatów, żeby uczestnik otrzymał swój Art Box na czas.

Przebieg spotkań:

Zajęcia składają się z czterech spotkań warsztatowych trwających łącznie 240 minut (2x60 minut w jednym tygodniu jeden po drugim, oraz 2x60 w drugim tygodniu, jedno po drugim)

 • wprowadzenie w temat w formie prezentacji na żywo prowadzonej przez pisarkę i ilustratorkę Karolinę Lijklema + zadania do wykonania przez uczestnika podczas spotkania oraz do samodzielnej kontynuacji (2 spotkania po 60 minut)
 • omówienie wykonanej pracy, konsultacje jak udoskonalać swoje umiejętności, odpowiedzi na pytania uczestnika (2 spotkania po 60 minut). Terminy spotkań w ramach jednego warsztatu są wyznaczane na dwa następujące po sobie dni.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • spotkanie z autorem książek dziecięcych jest inspirującym doświadczeniem,
 • rysowanie ćwiczy rękę i dodaje pewności siebie,
 • ilustrowanie uczy uważnego obserwowania świata i rozwija wyobraźnię.

Realizacja

Lijklema Design Karolina Lijklema

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na:

Liczba osób:  1 osoba
Wariant:  Autorka i ilustratorka od kuchni

Cena: 490 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto