Warsztaty ceramiczne dla dzieci – Katowice

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Warsztaty trwają około 75 minut. Warsztaty odbywają się w czwartki w godzinach 17:00-18:15. Istnieje możliwość ustalenia innego terminu.

Lokalizacja

Pracownia Ceramiki Terra Arte, ul. A. Czechowa 5/4, Katowice

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Do toczenia na kole garncarskim należy przynieść ubranie robocze: spodnie, bluzę/koszule z rękawami do podwinięcia, ew. zmienne obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Zajęcia odbywają się w grupach.

Informacje dodatkowe

Na miejsce realizacji osoba obdarowana zabiera ze sobą voucher prezentowy.

2020-03-23
5/5

Warsztaty

Kupiłam córce na prezent urodzinowy, bo ciągnie ją do takich twórczych zajęć. Była przeszczęśliwa! Z błyskiem w oczach opowiadała co robiła na warsztatach i poprosiła by zabrać ją tam jeszcze raz.

2020-03-20
5/5

Nowa pasja mojej córki

Dziękuję prwadzącym za tak przemiłą obsługę i fachowe podejście. Dziękuję prezentmarzeń, że sprzedaliscie to mojemu mężowi Narawdę nic lepszego nie mogliśmy wymyśleć dla naszej córki, a uwieżcie mi, wyciągnąć ją z domu i z przed smartfona nie było łatwo. Nie to dziecko, chce więce, i zaczęła już lepić z modeliny w domu. Dziękuję i pozdrawiam.

2019-07-26
4/5

Idealne dla niewyżytych dzieci

Mój nadpobudliwy syn był zadziwiająco skupiony i zainteresowany kreęcącą się masą. Nadaje się na prezent nawet dla cztero-pięciolatka, aczkolwiek starsze dzieci na pewno lepiej sobie poradzą

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

08.07.2020

Czy jest możliwość, aby na miejscu przy dziecku był rodzic?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, rodzic może poczekać na dziecko przed miejscem realizacji. Podczas zajęć uczestnicy są pod opieką ceramika.

25.06.2020

Dzień dobry. Jestem zainteresowany tą atrakcją dla swojej córki, jednak musiałby być to weekend. Jest napisane, że istnieje możliwość umówienia innego terminu aniżeli czwartek, ale czy może to być sobota? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Grzegorz.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Wszystko zależy od ilości chętnych dzieci na soboty. Jeśli uzbierałby się wystarczająca ilość osób oraz instruktor nie miałby nic przeciwko, istnieje możliwość zmiany terminu. 

22.06.2020

Czy podczas atrakcji rodzic jest z dzieckiem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, zajęcia odbywają się w grupie kilkuosobowej, którą prowadzi osoba wykwalifikowana, dlatego dziecko uczestniczy w atrakcji bez rodzica.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Zajęcia z ceramiki dla dzieci organizowane są w grupach i trwają około 75 minut. Uczestnicy, pod okiem ceramika modelują z gliny wybrany motyw dostosowany do indywidualnych umiejętności.

Komu podarować warsztaty ceramiczne?

  • dziecku, które chciałoby rozwijać nowe pasje,
  • małemu artyście,
  • każdemu dziecku, które powinno rozwijać umiejętności manualne.

Lekcja tworzenia ceramiki

Praca z gliną to zajęcie, które pomaga rozwinąć zdolności manualne, plastyczne i zmysł artystyczny u każdego dziecka. To nie tylko zabawa, ale również wspaniała lekcja cierpliwości, wrażliwości i kreatywności. Zajęcia odbywają się w grupach. Uczestnik stworzy motyw wybrany przez siebie lub prowadzącego, który pomoże dobrać wzór dostosowany do umiejętności manualnych dziecka. Następnie będzie można udekorować dzieło za pomocą ceramicznych stempelków, reliefów czy aplikacji. W czasie zajęć uczestnik dowie się czym są szkliwa ceramiczne, kiedy glina zamienia się w ceramikę i pozna piec do jej wypalania. Po wypaleniu i wysuszeniu pracę będzie można zabrać do domu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwoli rozwinąć zdolności manualne,
  • ucieszy każdego małego artystę,
  • stworzenie własnej ceramiki będzie dla każdego dziecka świetną zabawą.

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Katowice  - kliknij żeby zmienić
Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 50 zł

P0004096

Ocena 

5/5
3